News - Premiera Devil May Cry 5

Warszawa, 08.03.2019Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że dziś – 8 marca – ma miejsce premiera kontynuacji popularnej serii slasherów – Devil May Cry 5. Gra ukazała się na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz komputery osobiste w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Informacje na temat gry, a także lista sklepów dostępna TUTAJ.

Zobacz zwiastun finałowy gry TUTAJ.

Warto zaznaczyć, że gra zbiera rewelacyjne oceny w Polsce i na świecie:

Gamezilla – 9/10

NaEKRANIE.pl – 9/10

PPE.pl – 9/10

Polsat Games - 9/10

Destructoid 10/10

IGN – 9,5/10

GameSpot – 9/10

 

O grze Devil May Cry 5

Całkowicie nowa część popularnej, ponadczasowej serii, która pojawiła się na PC i konsole obecnej generacji jest naszpikowana charakterystyczną dla serii dynamiką, akcją oraz wachlarzem nieziemskich i wyrazistych postaci. Reżyser Hideaki Itsuno zjednoczył się ponownie zespołem odpowiedzialnym za powstanie pierwszych odsłon serii, aby teraz stworzyć najbardziej zaawansowane technicznie i całkowicie szalone doświadczenie dla graczy.

Minęły lata od kiedy legiony piekieł wypełzły na powierzchnię i zagroziły bezpieczeństwu ziemi. Tymczasem nadciąga kolejna czarcia inwazja, a ostatnia nadzieja na przetrwanie ludzkości leży w rękach trzech niezależnych łowców demonów, z którego każdy oferuje odmienny styl gry. Zjednoczeni przez los i spragnieni zemsty, łowcy będą musieli stawić czoła własnymi lękom, jeśli mają nadzieję przetrwać.

Cechy gry Devil May Cry 5:

  • Powrót legendarnej serii – cykl, którego części sprzedały się w nakładzie 16 milionów sztuk, powraca na czele z Hideakim Itsuno – reżyserem odpowiedzialnym za poprzednie części.
  • Wojna dobra ze złem – demoniczna inwazja rozpoczęła się gdy "drzewo demonów" zapuściło swoje korzenie w mieście Red Grave. To piekielne wtargnięcie przyciągnęło uwagę młodego łowcy demonów, Nero, sprzymierzeńca Dantego, który teraz został pozbawiony swojego demonicznego ramienia – źródła dużej części jego mocy. Dramat familijny wciąż trwa, gdy Dante, syn Spardy, nieustannie poszukuje zemsty za skorumpowanie brata i zamordowanie matki.
  • Wyjątkowo dynamiczna akcja – trzy grywalne postacie, każda z innym, niepowtarzalnym stylem walki, podejmą się próby oczyszczenia miasta z hordy demonów.
  • Innowacyjna grafika – przy wykorzystaniu opatentowanego przez Capcom silnika RE Engine, oprawa graficzna zachwyci szczegółowością oraz realistycznymi efektami oświetleniowymi i środowiskowymi.
  • Staw czoła inwazji demonów – zmierz się z epickimi bossami w pełnych adrenaliny walkach w mieście Red Grave.
  • Łowca demonów – Nero, jeden z głównych protagonistów i młody łowca demonów wyrusza do miasta Red Grave, by zmierzyć się z hordą demonów z pomocą utalentowanej protetyczki – Nico.


08.03.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły