News - Premiera gry Code Vein

Warszawa, 27.09.2019 Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, przypomina, że od dziś, 27 września, w sprzedaży dostępna jest gra akcji RPG, pt. Code Vein. Tytuł ukazał się w podwójnej wersji językowej – japońskiej i angielskiej – na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One.

 

Zobacz zwiastun premierowy gry: https://www.youtube.com/watch?v=q2YFU_VQ6vU

 

W wybranych sklepach, poza edycją standardowa gry, dostępna jest Edycja Premierowa w Steelbooku

 

 

 

Limitowaną edycję premierową w steelbooku można zamówić w sklepach:

 

W nie tak bardzo odległej przyszłości, w tajemniczej katastrofie świat, który jest nam znany, legł w gruzach. Zawalające się wieżowce, będące niegdyś symbolem dobrobytu, obecnie są grobowcami ludzkiej przeszłości, przeszytej Cierniami Osądu. W samym centrum tego zdewastowanego świata, jedynymi ocalałymi są tak zwani Revenants – członkowie społeczności nazwanej Vein. Ostateczne zbawienie może nadejść jedynie dzięki kilku ocalałym, którzy w zamian za potężną moc pozbawili się wspomnień oraz skazali na wieczne łaknienie krwi…

 

Cechy gry Code Vein:

  • Unikalny świat – wkrocz do post apokaliptycznego uniwersum, pełnego mrocznej, japońskiej estetyki ze świata anime.
  • Wybierz życie jako Revenant – stwórz własną postać, dobierz zestaw broni oraz umiejętności i samodzielnie wykreuj swój awatar.
  • Zjednocz się, aby przetrwać – bądź gotowy wyruszyć na tą czekającą na eksplorację, kooperacyjną przygodę. Zaproś znajomych do wspólnych pojedynków PvP, trybu multiplayer bądź zagraj solo wraz z sprzymierzeńcem w postaci NPC.
  • Zniszcz swoich wrogów – walcz z najpotężniejszymi przeciwnikami w niezliczonych starciach, gdzie kluczową rolę będą odgrywać jedynie twoje umiejętności.
  • Zdobądź moc – konsumuj krew przeklętych bóstw oraz daj się ponieść wampirzej furii.


27.09.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły