News - Premiera gry Disney TSUM TSUM FESTIVAL

Warszawa, 08.11.2019Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że od dziś, 8 listopada, w sprzedaży dostępna jest imprezowa gra logiczna – Disney TSUM TSUM FESTIVAL. Tytuł ukazał się na konsolę Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej.

Weź udział w festiwalu pluszaków Tsum!

Gra Disney TSUM TSUM FESTIVAL po raz pierwszy przenosi ikoniczne postacie Disneya w wydaniu pluszaków Tsum Tsum na ekrany konsol Nintendo Switch!

Disney TSUM TSUM FESTIVAL oferuje szeroki wachlarz rozpoznawalnych postaci Disneya, takich jak Myszka Mickey czy Myszka Minnie. Wcielając się w popularne bajkowe postacie zmierzymy się z rodziną i przyjaciółmi w wielu różnych grach imprezowych zarówno w domu, jak i poza nim. We wszystkich konkurencjach może wziąć udział nawet do czterech graczy na jednej konsoli Nintendo Switch, a w trybie rozgrywek wieloosobowych online zmierzymy się z fanami Tsum Tsum z całego świata!

 

Cechy gry Disney TSUM TSUM FESTIVAL:

 

  • Wypróbuj nowe gry i atrakcje 

Sprawdź się w wielu nowych grach i zadaniach; między innymi w grze logicznej Tsum Tsum, tym razem dostępnej na większym ekranie.  

 

  • Zagraj gdziekolwiek zechcesz, dzięki wersji na Nintendo Switch. 

W drodze czy w domu z rodziną i przyjaciółmi? Zabierz grę Disney TSUM TSUM FESTIVAL gdziekolwiek zechcesz! Łatwe sterowanie za pomocą Joy-Conów Nintendo oraz szybki start rozgrywek wieloosobowych zapewnią wiele godzin ekscytujących rozgrywek!  

 

  • Wiele przeuroczych i uwielbianych przez fanów postaci Disney TSUM TSUM 

Myszka Mickey i Minnie, Kaczor Donald i wiele innych! Zgromadź swoje ulubione postacie Disneya i odkrywaj ich unikalne umiejętności. 08.11.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły