News - Premiera gry Dragon Ball Z: Kakarot

Warszawa, 17.01.2020Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że od dziś, 17 stycznia, w sklepach dostępna jest gra RPG akcji – Dragon Ball Z: Kakarot. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One w japońskiej, angielskiej (dubbing) i polskiej (napisy) wersji językowej.

 

Przeżyj historię Goku w DRAGON BALL Z: KAKAROT!

Poza udziałem w epickich bitwach, doświadcz życia w świecie DRAGON BALL Z walcząc, łowiąc ryby, jedząc i trenując z Goku. Odkryj nowe obszary i przygody, doświadczając tej historii i tworząc potężne więzi z innymi bohaterami ze świata DRAGON BALL Z.

 

Zobacz zwiastun premierowy gry TU

Więcej informacji na temat gry znajdziesz TU

 

 

Cechy gry Dragon Ball Z: Kakarot:

  • Przeżyj historię DRAGON BALL Z począwszy od epickich wydarzeń, aż do pobocznych zadań, w tym nigdy wcześniej nie przedstawionych epizodów, które po raz pierwszy odpowiedzą na palące pytania dotyczące świata Dragon Ball!
  • Weź udział w kultowych bitwach DRAGON BALL Z na skalę inną niż wszystkie do tej pory. Walcz na ogromnych polach bitew w nieprzyjaznych środowiskach i doświadcz epickich starć z bossami, które zweryfikują twoje zdolności bojowe. Zwiększ swój poziom mocy i przyjmij wyzwanie!
  • Nie tylko walcz jako Goku. Żyj jak Goku. Łów, lataj, jedź, trenuj i ścieraj się w bitwach DRAGON BALL Z, nawiązując przyjaźnie i budując relacje z niezliczoną liczbą postaci z DRAGON BALL.

 

Grę Dragon Ball Z: Kakarot możesz zamówić m.in. w sklepach:17.01.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły