News - Premiera gry Left Alive

Warszawa, 05.03.2019 – Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością przypomina, że gra akcji LEFT ALIVE jest od dziś dostępna w angielskiej wersji językowej na konsolę PlayStation 4.

Zobacz najnowszy zwiastun gry TUTAJ.

LEFT ALIVE opowiada historię o przetrwaniu podczas niszczycielskiej inwazji na rozdartą przez wojnę Novo Slavę. Gracze muszą odkrywać nowe drogi, tworzyć użyteczne pułapki i bronie, a nawet używać maszyn wroga przeciwko niemu, by uratować cywili uwięzionych na polu bitwy i odkryć prawdę na temat tajemniczych wydarzeń.

W produkcji LEFT ALIVE wzięli udział weterani branży gier: Yoji Shinkawa z KOJIMA PRODUCTIONS (projektant postaci w serii Metal Gear), Toshifumi Nabeshima (reżyser znany z serii Armored Core) i Takayuki Yanase (projektant mechów, Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles), by wspólnie stworzyć mroczny i szorstki świat. Shinkawa zaprojektował każdą z grywalnych postaci, od młodego sierżanta Mikhaili, przez pewną siebie novoslawską kapitan policji, Olgę, po byłego członka ruchu oporu Leonida, który został wrobiony w morderstwo i skazany na śmierć.

Zamów grę w edycji Day One, by otrzymać dodatek ‘Survival Pack’, który zawiera szereg przedmiotów użytecznych w przetrwaniu, między innymi amunicję, lekki pancerz, apteczki i granaty.

 

 

Odwiedź oficjalną stronę internetową gry LEFT ALIVE, by dowiedzieć się więcej: https://left-alive.square-enix-games.com/pl.05.03.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły