News - Premiera gry LEGO Przygoda 2 w wersji na PlayStation 4 i Xbox One

Warszawa, 01.03.2019 – Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji ma przyjemność ogłosić, że dziś na półki sklepowe trafiła gra LEGO® Przygoda 2 Gra Wideo w polskiej wersji językowej (dubbing) na PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na Nintendo Switch będzie dostępna 29 marca 2019 roku.

 

Zobacz najnowszy zwiastun gry po polsku TUTAJ.

 

LEGO® Przygoda 2 Gra Wideo to tytuł zainspirowany oczekiwanym filmem LEGO® Przygoda 2 od Warner Bros. Pictures i Warner Bros. Animation Group. Obcy najeźdźcy pozostawili Klocburg w ruinie. Teraz Emmet wraz z grupą bohaterów muszą wybrać się poza granice swojego świata i uratować przyjaciół przed dziwnymi mieszkańcami układu Siostar. Gracze wyruszą w przestrzeń kosmiczną, odkryją nowe planety i sprawdzą swoje umiejętności architektoniczne.

 

LEGO® Przygoda 2 Gra Wideo przedstawia niesamowite lokacje i akcję z obu części przebojowego filmu z 2014 roku, LEGO® Przygoda. Dzieci mogą zagrać jako Emmet, Lucy i inne ulubione postaci”, powiedział Arthur Parsons, Szef działu Projektowania, TT Games Studios. „Rodziny i przyjaciele mogą wspólnie uczestniczyć w podróży pełnej zadań do ukończenia i ukrytych reliktów do kolekcjonowania w wypełnionych różnorodnymi pojazdami i stworzeniami, fantastycznych światach LEGO®”.

„Wyobraźnia i kreacja to znaki rozpoznawcze zabawy klockami LEGO®, a LEGO® Przygoda 2 Gra Wideo spełnia te wymogi”, powiedział Sean William McEvoy, wiceprezes Działu gier i aplikacji, LEGO Group. „Misje związane bezpośrednio z budowaniem zmotywują graczy do wykorzystania swojej kreatywności poprzez możliwość budowania konstrukcji w dowolnym miejscu, by rozwiązywać zagadki.”

Gracze będą mogli kontynuować swoją przygodę w grze z wiosennym darmowym dodatkiem wraz z nowymi lokacjami do eksploracji, nowymi postaciami do poznania i nowymi wyzwaniami do przejścia.

 

Cechy charakterystyczne:

  • Ukochane postaci – Emmet, Żyleta, LEGO® Batman i ich przyjaciele powracają z nowymi i tajemniczymi postaciami, takimi jak Generał Zadyma i Rex Dangervest. Odblokuj i graj jako ponad 100 grywalnych postaci z filmu LEGO® Przygoda 2 i pierwszej części serii, w tym Lord Biznes i Benny.
  • Nowe światy do odkrycia – Podróżuj poprzez system Siostar i odkryj nowe światy. Wznoś budowle, żeby odblokować więcej nagród i misji.
  • Odbuduj świat – Buduj specjalne obiekty LEGO®, by odkryć nowe obszary i przedmioty. Wznoś budowle, żeby odblokować więcej nagród i misji.
  • Udoskonalona walka – Poznaj ulepszoną mechanikę walki, w tym bitew przeciwko obcym statkom i wymagającym bossom. Używaj combo, by wykonać specjalny atak budowania każdą z postaci.

 

Gra jest dostępna w dwóch edycjach. Oprócz edycji standardowej można kupić edycję z minifigurką LEGO® „Emmet wśród gwiazd”, tylko w sklepach sieci Media Expert.

Dowiedz się więcej o grach LEGO Games na https://legogames.cenega.pl/.01.03.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły