News - Premiera pudełkowej edycji gry DayZ

Warszawa, 15.10.2019 – Cenega, oficjalny partner Sold Out w Polsce, z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiła pudełkowa edycja gry DayZ. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

 

DayZ to wciągająca i wymagająca gra wieloosobowa z otwartym światem, w której każdy gracz ma tylko jeden cel – przeżyć najdłużej jak to możliwe, bez względu na wszystko.

Szorstkie postapokaliptyczne przestrzenie zachwycą cię podczas walki o życie z aż 60 graczami na jednym serwerze, gdzie tłumy zombie są tylko jedną z rzeczy, które mogą cię zabić. Głód, infekcje, utrata krwi i inni gracze czekają, by zobaczyć twój ostatni dzień. Czy spróbujesz przetrwać solo czy połączysz siły z przyjaciółmi, by razem zmierzyć się z nieprzyjaznym światem?

Witaj w DayZ, to twoja historia.

 

Warto zaznaczyć, że wydawca zapowiedział opublikowanie drugiej mapy do DayZinspirowanej Polską Livonii, która zajmie aż 163 kilometrów kwadratowych! Pełna jezior i rzek, gęsto zalesiona przestrzeń będzie idealnym miejscem do zbierania surowców, polowania na pożywienie, budowania swojej bazy, oraz walki z zombie i innymi graczami. Uważajcie jednak na nowe niebezpieczeństwo czyhające na mapie – niedźwiedzie będą jednym z najcięższych przeciwników w całej historii DayZ. Mapa będzie dostępna w formie DLC – więcej informacji wkrótce.

Grę kupisz w bardzo dobrej cenie m.in. w sklepach Muve.pl, Media Markt, RTV Euro AGD, Empik.com, Konsoleigry.pl i Grymel.pl.

Cechy charakterystyczne gry:

  • Przetrwaj w wrogim otwartym świecie bez względu na koszt
  • Zwiedzaj realistyczny otwarty świat Chernarus – aż 230 kilometrów kwadratowych ręcznie przygotowanego terenu wzorowanego na prawdziwych lokacjach
  • Przeżyj emocjonujące chwile wchodząc w interakcję z 60 walczącymi ze sobą o przetrwanie graczami na jednym serwerze
  • Użyj różnorodne i zaawansowane mechaniki survivalu, od polowania i craftingu, po realistyczną symulację ran i chorób zakaźnych
  • Zmierz się z niebezpieczeństwami otoczenia, w tym infekcjami, dynamiczną pogodą i groźnymi drapieżnikami
  • Stałe serwery z zaawansowaną ekonomią, oraz możliwością budowania własnych baz
  • Realistyczna walka bronią palną i system walki wręcz
  • Kieruj pojazdami, podróżując lub transportując materiały do innych lokacji
  • Płynna kontrola postaci i szczegółowy system animacji


15.10.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły