News - Pudełkowa wersja gry Ghostrunner 2 już dostępna w sprzedaży

Warszawa, 27 października, 2023 – Cenega, oficjalny dystrybutor produktów firmy 505 Games informuje, że w sprzedaży jest już dostępne pudełkowe wydanie gry Ghostrunner 2. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X w polskiej wersji językowej (napisy).

 

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=AzQ1yDlrNjk

 

 

 

Wraz z premierą Ghostrunner 2, ekrany rozświetlą się neonowym blaskiem. Ten pierwszoosobowy thriller akcji ponownie zabierze graczy w podróż do brutalnego, cyberpunkowego świata, który od ostatniej wizyty stał się jeszcze bardziej niebezpieczny. Jack znów sięgnie po swoją katanę, by w morderczym biegu zmierzyć się z żądnymi krwi kultystami, z którymi stanie oko w oko nie tylko w kampanii fabularnej, ale również w nowym roguelike'owym trybie Roguerunner.exe.

 

 

 

 

 

Minął zaledwie rok od wydarzeń znanych z pierwszej części gry, kiedy to Jack pokonał swojego stwórcę, zwracając uciemiężonej ludzkości namiastkę wolności. Jego misja nie jest jednak skończona, a z mroków dystopijnej rzeczywistości powstaje kolejne zagrożenie. Kult sztucznej inteligencji rozszerza swoje wpływy, które tym razem sięgają nawet poza Dharma Tower. Jack zmierzy się z siłami złowrogiego AI nie tylko w wieży, ale będzie zmuszony wyruszyć również na pustkowia znajdujące się poza nią. W tym zadaniu towarzyszyć mu będzie nie tylko niezawodna katana, ale również motocykl, który sprawi, że cybernetyczny ninja stanie się jeszcze skuteczniejszym łowcą.

 

 

 

 

 

Cały zespół One More Level odliczał tygodnie, dni i godziny do premiery Ghostrunner 2. W tym czasie czuliśmy sporą presja, gdyż nie chcieliśmy zawieść oczekiwań fanów pierwszej części gry. Kontynuacje stworzyliśmy w dwa i pół roku jako zespół liczący około 50 osób, a dziś stajemy w szranki z największymi produkcjami w najgorętszym okresie roku. Oddajemy w ręce graczy kolejny rozdział historii, który jest ewolucją dla stworzonej przez nas marki. To jednak nie koniec! Już teraz pracujemy nad dodatkową zawartością, którą regularnie będziemy wzbogacać grę. Dziś jednak świętujemy, ciągle przy tym zerkając na graczy, którzy mierzą się z przygotowanymi przez nas wyzwaniami - Szymon Bryła, szef studia One More Level.

 

 

 

 

 

Ghostrunner 2 rozwinięto mechaniki i pomysły znane z pierwszej części gry. Twórcy ponownie postawili na rozgrywkę pełną dynamicznej akcji i zręcznościowych wyzwań, nie zapominając przy tym jednak o nowościach i ważnych usprawnieniach. Kontynuacja stawia większy nacisk na przystępność, a idzie za tym nowy system blokowania oraz perfekcyjnego parowania, co poszerza dostępne techniki walki. Rozbudowy doczekał się również system rozwoju postaci, który wzbogacono o kolejne efektowne umiejętności.

 

 

 

 

 

Dodatkowe wyzwania czekają na graczy w specjalnym trybie Roguerunner.exe, który stanowi angażującą odskocznię od głównego wątku fabularnego. Ten wariant rozgrywki można najprościej opisać jako grę w grze, gdzie standardowy system walki i cybernetycznego parkouru został wzbogacony o cechy typowe dla gatunku roguelike. Gracze powinni spodziewać się łańcucha losowo generowanych wyzwań, z nieprzewidywalnymi nagrodami w postaci bonusów, co sprawia, że każde podejście jest unikalne.

 

 

Już teraz na własnej skórze możesz przekonać się, że w Ghostrunner 2 każde zabójstwo jest satysfakcjonującym wyzwaniem, a w tym uniwersum trup ściele się gęsto. Wszystko w rytmie zabójczej synthwave'owej oprawy i mrocznych brzmień elektronicznych. Nad ścieżką dźwiękową do Ghostrunner 2 pracowali tacy artyści jak: Dan Terminus, We Are Magonia, GosT, Daniel Deluxe oraz wielokrotnie nagradzany kompozytor Arkadiusz Rejkowski.

 

 

Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

 27.10.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły