News - Pudełkowa wersja gry Skull and Bones już dostępna w sprzedaży

Warszawa, 16.02.2024 – Cenega, oficjalny partner firmy Ubisoft, ma przyjemność poinformować, że gra Skull and Bones jest już dostępna w sprzedaży w wydaniu pudełkowym. Tytuł ukazał się w edycjach Standard, Special Edition, Limited Edition oraz Premium Edition na PlayStation 5 i Xbox Series X w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Od 16 lutego dostępna jest również darmowa wersja próbna, pozwalająca graczom na 8 godzin nieograniczonej rozgrywki.

 

 

 • W skład Premium Edition wchodzą:
  • Kolekcja Ballada o Krwawej Bones, która zawiera strój kapitana oraz elementy wystroju okrętowego.
  • Dwie dodatkowe misje: Popielny Korsarz oraz Dziedzictwo Krwawej Bones.
  • Pieczęć Przepustki Przemytniczej, która odblokowuje Przepustkę Bitewną Premium oraz dodatkowe treści.
  • Cyfrowy album z grafikami oraz wybrane utwory ze ścieżki dźwiękowej gry.
 • Limited Edition obejmuje podstawową wersję gry oraz dodatkową misję, Popielny Korsarz.
 • Special Edition obejmuje podstawową wersję gry oraz dodatkową misję, Dziedzictwo Krwawej Bones.

 

 

W Skull and Bones gracze doświadczą ekscytujących wrażeń, żeglując po nieznanych wodach w poszukiwaniu wyzwań, rywalizacji i rzemiosła. Zaczynając z niczym, gracze będą musieli wzmacniać swoją reputację poprzez wykonywanie zadań, takich jak zawieranie kontraktów, poszukiwanie skarbów, angażowanie się w walki morskie o wysoką stawkę, plądrowanie fortów i wiele innych. W miarę jak gracze wspinają się po szczeblach kariery i rosną w niesławie, uzyskują dostęp do schematów, które pozwolą im tworzyć lepsze statki, broń, dodatki i meble z zasobów zebranych ze świata.

 

 

Skull and Bones inspirowane jest Oceanem Indyjskim podczas burzliwego drugiego Złotego Wieku Piractwa. Gracze wkraczają w chaotyczną i bezwzględną erę piratów, gdy walczące frakcje walczą o władzę na pozbawionych prawa morzach. Chociaż każdy może wyruszyć na zdradzieckie wody na własną rękę, gracze mogą z łatwością tworzyć grupy do 3 graczy na otwartych morzach, walcząc z potężnymi megakorporacjami, łowcami piratów, lokalnymi rywalizującychfrakcjami i nie tylko.

 

 

Aby poczuć przedsmak tego, co gra ma do zaoferowania, gracze mogą wypróbować darmowy okres próbny, który jest dostępny od teraz. Podczas okresu próbnego gracze będą mieli nieograniczony dostęp do gry na PlayStation®5, Xbox Series X|S, a także PC za pośrednictwem Ubisoft Store i Epic Games Store, co pozwoli im wyruszyć w epickie morskie podróże, wziąć udział w zaciętych bitwach morskich i eksplorować rozległe otwarte morza przez łącznie 8 godzin rozgrywki. Jeśli zechcą kontynuować swoją przygodę, wszystkie odblokowane przedmioty i postępy zostaną przeniesione po zakupie gry. 

 

 

Podczas eksploracji tych niebezpiecznych mórz gracze będą w pełni zanurzeni w pirackiej fantazji dzięki oryginalnej ścieżce dźwiękowej i szantom morskim, stworzonym odpowiednio przez Toma Holkenborga i Busking Barnacles. Ich twórczość oddaje epicką skalę tej niezwykłej przygody. Pełna ścieżka dźwiękowa jest już dostępna na wszystkich platformach streamingowych. Ścieżka dźwiękowa jest również dostępna tutaj: https://ubisoftmusic.ffm.to/skullandbones.

 

 

Skull and Bones, pierwszy nowy tytuł IP i główna gra prowadzona przez studio w Singapurze i opracowana przez utalentowanych twórców gier z Azji Południowo-Wschodniej i Indii, jest już dostępna na Ubisoft+, PlayStation®5, Xbox Series X|S oraz PC za pośrednictwem Ubisoft Store, Amazon Luna, GeForce Now i Epic Games Store. 

 

 

Więcej informacji na temat Skull and Bones można znaleźć na stronie skullandbonesgame.com. Skull and Bones można również śledzić na Facebooku pod adresem facebook.com/skullandbonesgame, na Instagramie pod adresem instagram.com/skullandbonesgame oraz na X pod adresem twitter.com/skullnbonesgame. 

  

 

Najnowsze informacje na temat Skull and Bones i innych gier Ubisoft można znaleźć na stronie news.ubisoft.com.16.02.2024
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły