News - Pudełkowa wersja Pillars of Eternity w planie wydawniczym firmy Cenega!

09.12.2014, Warszawa - Cenega, partner studia Paradox Interactive w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że w planie wydawniczym firmy znalazła się klasyczna gra RPG pt. Pillars of Eternity. Tytuł pojawi się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej w 2015 roku. Za lokalizację odpowiada wydawca gry. Szczegóły edycji pudełkowej podamy w późniejszym terminie.

Wejdź do świata, który Cię zachwyci, w którym dokonywane wybory oraz obrana ścieżka kształtuje twoje przeznaczenie. Obsidian Entertainment, twórcy Fallout: New VegasTM oraz South Park: Kijek Prawdy TM, wspólnie z Paradox Interactive z dumą prezentują grę Pillars of Eternity.   

 

Odkryj prawdziwy sens eksploracji, dreszcz przygody oraz odpowiedzialność dowodzenia drużyną w nowym fantastycznym świecie. Poprowadź ją do głębin wypełnionych potworami lochów, w poszukiwaniu zaginionych skarbów i starożytnych tajemnic.   

 

Zatem zwołaj drużynę i ruszaj naprzód; doświadcz prawdziwej przygody, zagłębiając się w krainę cudów, nostalgii oraz podekscytowania klasycznymi grami RPG z grą Pillars of Eternity autorstwa Obsidian Entertainment!   

 

Obejrzyj zwiastun z polskimi napisami: http://youtu.be/0OM-Y8AMdn0   

 

Główne cechy gry:   

·         Graj przedstawicielem jednej z sześciu ras: ludzi, aumaua, krasnoludów, elfów, boskich oraz orlan. 

·         Wykorzystaj pięć głównych umiejętności, aby radzić sobie z każdą sytuacją: Skradanie się, Atletykę, Wiedzę, Mechanikę oraz Przetrwanie. 

·         Dogłębne dostosowywanie postaci: Stwórz postać spośród jednej z 11 klas - Barbarzyńcy, Pieśniarza, Enigmatyka, Druida, Wojownika, Mnicha, Paladyna, Kapłana, Łowcy, Łotrzyka i Maga. 

·         Wyrzeźb swoją własną historię: Połącz siły z różnymi frakcjami wykorzystując system reputacji, gdzie twoje działania i wybory wywołują daleko idące konsekwencje. 

·         Eksploruj bogaty i różnorodny świat: Piękne prerenderowane środowisko związane z wciągającą historią i postaciami ożywiają ten świat.   

 

Zamów grę przed premierą i ciesz się bonusami! Miniaturka Wielkiego Kosmicznego Prosiaczka oraz Pierścień Przysięgi Gaunta tylko w ofercie preorderowej!   

 

Zamów również w wersji cyfrowej na muve.pl, sklep.cdaction.pl lub sklep.gry-online.pl.      09.12.2014
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Rage 2 Akcja
   
  PC
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów