News - Pudełkowe wydanie Batman: Arkham Collection w planie wydawniczym firmy Cenega

Warszawa, 17.01.2020 – Firma Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, ma przyjemność poinformować, że pudełkowa wersja kolekcji przygód Batmana – Batman: Arkham Collectiton – trafiła do planu wydawniczego firmy. Wydanie ukaże się 24 stycznia na konsolę PlayStation®4 w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

W skład Batman Arkham Collection wchodzą:

  • Batman: Arkham Asylum
  • Batman: Arkham City
  • Batman: Arkham Knight w wydaniu Game of the Year

Batman: Arkham Asylum to dynamiczna gra akcji, w której wcielisz się w najtwardszego bohatera komiksów DC - Mrocznego Rycerza! Z ulic Gotham City trafisz wprost do tajemniczych podziemi miasta, gdzie mieści się połączony z więzieniem szpital dla obłąkanych – Arkham Asylum. Znany ze swej arogancji i sprytu Joker zastawia tam na Ciebie pułapkę. Czy uda Ci się schwytać Jokera i przetrwać starcie z rzezimieszkami, którzy przez Ciebie znaleźli się w lochach? Pingwin, Trujący Bluszcz, Zsasza... walka nie będzie łatwa, ale mając na wyposażeniu futurystyczne gadżety z ciemnych piwnic Bruce'a Wayne'a, na pewno będzie bardzo emocjonująca. Gra zdobyła wiele nagród, w tym dla najlepszej gry akcji roku.

Batman: Arkham City to sequel niezwykle wysoko ocenionej gry Batman Arkham Asylum, która wyznaczyła nową jakość gier o komiksowych bohaterach. Quincy Sharp - nowy Burmistrz Gotham postanawia zrewolucjonizować zakład penitencjarny dla najgroźniejszych więźniów. Na jego żądanie rozległa, mroczna dzielnica slumsów w Centrum Gotham City stała się zarówno silnie strzeżonym więzieniem, jak i domem dla największych kryminalistów, bandytów i gangsterów Gotham, którzy zostali tu przeniesieni z zakładu Arkham. Dzielnica zostaje opanowana przez gangi, których celem jest ucieczka z Gotham. Przeciwstawić im się może tylko Batman, którego po raz pierwszy wspomaga Catwoman.

Batman: Arkham Knight: Game of the Year Edition to połączenie eipckiego finału wielokrotnie nagradzanej trylogii firmy Rocksteady Studios z zawartością Przepustki sezonowej Batman: Arkham Knight. Gra wprowadziła niepowtarzalny projekt Batmobilu, który można prowadzić po raz pierwszy w historii serii. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze poznają świat Batmana jak nigdy dotąd - mogą zwiedzać ulice i niebo ponad całym Gotham City! Przepustka sezonowa Batman: Arkham Knight zawiera nowe misje fabularne, dodatkowych przeciwników Mrocznego Rycerza, skórki na Batmobil (w tym z Batman v Superman Dawn of Justice), mapy wyzwań i wiele więcej.

Pudełkowe wydanie Batman Arkham Collection w bardzo dobrej cenie na konsole można zamówić w sklepach internetowych, m.in.:17.01.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły