News - Retropolis 2: Never Say Goodbye na PSVR2 już w sklepach

Zanurz się w cieniu, w którym czai się niebezpieczeństwo, a każdy krok prowadzi cię na skraj szaleństwa. Poruszaj się po oświetlonych neonami ulicach jako robo-detektyw Philip Log i odszukaj Jenny Montage, zautomatyzowaną femme fatale, w tej skąpanej w gęstej atmosferze, postapokaliptycznej sadze. Retropolis 2: Never Say Goodbye to zupełnie nowa, epicka, samodzielna opowieść. Odkryj przerażające tajemnice za pomocą specjalnych ramion i poznaj sekrety miasta robotów.

 

 

Fabuła Retropolis 2: Never Say Goodbye rozgrywa się rok po wydarzeniach przedstawionych w The Secret of Retropolis i kontynuuje historię Philipa Loga, zawziętego robo-detektywa, oraz Jenny Montage, zautomatyzowanej femme fatale, której ciągle przytrafiają się różne problemy.

 

 

Retropolis 2: Never Say Goodbye to przyjazna użytkownikowi gra VR stworzona od podstaw z myślą o swobodnej interakcji w otoczeniu VR. Dzięki wysuwanym rękom Philipa Loga gracz może sięgać po oddalone przedmioty oraz korzystać z nich, żeby pokonać kolejne przeszkody.

 

 

Cała gra została skrupulatnie ręcznie namalowana w przestrzeni VR i może poszczycić się zdumiewającą liczbą 2,5 miliona wirtualnych pociągnięć pędzla, dzięki czemu gra prezentuje się niczym oszałamiające dzieło sztuki.



14.06.2024
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły