News - Risen 3: Władcy tytanów w planie wydawniczym firmy Cenega

10.04.2014, Warszawa - Cenega, partner dystrybucyjny firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra z gatunku RPG, pt. Risen 3: Władcy tytanów (Risen 3: Titan Lords). Gra ukaże się w sierpniu 2014 roku na PC z Windows oraz na konsole Xbox 360 i PlayStation®3. Risen 3 na PC zostanie wydany w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za polską wersję językową na PC odpowiada firma QLOC S.A. Wersją językowa na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 nie została potwierdzona.

  Piranha Bytes, twórcy serii Gothic i Risen, wracają do swoich korzeni z nową, klasyczną grą fabularną. Risen 3: Władcy tytanów wciągnie graczy w ręcznie tworzony, pełen surowego uroku świat, w którym każda decyzja wpływa na bieg fabuły. Elementy, które sprawiły, że serie Gothic i Risen stały się kultowe, to niezwykle barwny świat i swoboda jego eksploracji. Świat gry Risen 3: Władcy tytanów będzie zróżnicowany, autentyczny oraz pełen życia i zapewni graczom klasyczne, erpegowe doznania.

 „Działaliśmy niczym cieśla ręcznie składający mebel - dopasowywaliśmy do siebie elementy fabuły, postaci i krajobrazu, dopóki wszystko nie znalazło się na swoim miejscu, pozwalając graczom na odkrywanie najróżniejszych tajemnic. Możesz tu znaleźć rzeczy, na które nie natknie się nikt inny - eksploracja to klucz do naszej gry" - powiedział Bjoern Pankratz, szef projektu w Piranha Bytes.

Świat gry Risen 3 został porzucony przez bogów. Trwają Wojny Tytanów, ale pojawia się też nowe zagrożenie. Młody wojownik zostaje zaatakowany przez cienie, które pozbawiają go duszy. Rusza odzyskać to, co mu zabrano, podczas gdy świat pogrąża się stopniowo w mroku. Potężnym sojusznikiem może się okazać zdelegalizowana organizacja magów. Aby pozyskać ich pomoc, bohater musi odszukać sanktuarium na Taranis, zwanej też Wyspą Gromu. Pod ochroną Strażników magowie szukają w kopalniach Taranis kryształów przepełnionych magiczną energią. Czy gracz dołączy do Strażników, by móc nawiązać kontakt z magami? A może spróbuje osiągnąć swoje cele w Risen 3 z pomocą jednej z pozostałych frakcji?       

 

Oficjalna strona gry: http://risen3.deepsilver.com
Oficjalny profil na Facebooku: www.facebook.com/risengame
Oficjalny profil na Twitterze: www.twitter.com/deepsilver  

Grę można już zamawiać m.in. w sklepach muve.pl, sklep.cdaction.pl, sklep.ppe.pl oraz sklep.gry-online.pl.10.04.2014
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły