News - Sakura Wars w planie wydawniczym firmy Cenega

13.02.2020, WarszawaCenega, oficjalny partner firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra jRPG akcji z elementami przygody – Sakura Wars. Tytuł pojawi się w sprzedaży 28 kwietnia na konsolę PlayStation®4 w japońskiej (dubbing) i angielskiej (napisy) wersji językowej. 

Sprawdź zwiastun zapowiadający grę: https://youtu.be/FVUH2L8PZ7A

W dniu premiery gra Sakura Wars będzie dostępna w limitowanym wydaniu Launch Edition, zawierającym grę Sakura Wars na konsolę PlayStation®4, dwustronną okładkę z oraz zestaw naklejek.

Więcej o grze Sakura Wars:

“Od dzisiaj los Dywizji Kwiatów leży w twoich rękach.”

Imperialne siły zbrojne wkraczają do akcji w obronie Tokio, które padło ofiarą inwazji demonów. Żołnierze w czasie wojny, a aktorzy teatralni podczas czasów pokojowych – członkowie Dywizji Kwiatów nie trzymają się kurczowo tradycji i widnieje nad nimi ryzyko rozwiązania. Jako nowo powołany kapitan Seijuro Kamiyama poprowadzisz oddział przeciwko siłom najeźdźcy.

  • Pełne emocji relacje między postaciami – buduj więzi z członkami swojej załogi dzięki systemowi LIPS – to, co oraz w jaki sposób mówisz ma znaczący wpływ na relacje z postaciami zarówno na polu bitwy, jak i poza nim.
  • Ekscytujące pojedynki – Im lepsze masz więzi z członkami swojej załogi, tym efektywniejsze staną się starcia z twoimi przeciwnikami.
  • Wysokiej jakości produkcja anime  - przepiękne animowane przerywniki, niezwykle klimatyczna ścieżka dźwiękowa i oszałamiająco zaprojektowane postacie przez przeniosą cię w tętniące życiem, steampunkowe Tokio lat czterdziestych.


13.02.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły