News - Seven: Enhanced Edition na PlayStation 4 w planie wydawniczym

11.03.2019, WarszawaCenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce z przyjemnością informuje, że gra Seven: Enhanced Edition będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) od 26 marca 2019 roku na konsolę PlayStation 4. Będzie to wzbogacona wersja dostępnej na komputery osobiste gry Seven: The Days Long Gone.

Seven: Enhanced Edition będzie zawierać wiele usprawnień rozgrywki, a także dodatek DLC Drowned Past, który przedstawia nową historię z nowymi questami, lokacjami, postaciami, przeciwnikami i umiejętnościami, łącznie zajmując ponad 7 godzin rozgrywki.

Zobacz zwiatun ogłaszający Seven: Enhanced Edition TUTAJ.

Seven: Enhanced Edition będzie debiutem marki na konsoli PlayStation 4. Gracze, którzy posiadają grę Seven: The Days Long Gone na komputerze osobistym, otrzymają zawartość Enhanced Edition w postaci darmowej aktualizacji.

 

O Seven: Enhanced Edition:

Seven: Enhanced Edition to dziejąca się w otwartym świecie, izometryczna gra RPG akcji z elementami skradania. Gracz wciela się w Teriela, mistrza złodziei wysłanego na misję, która zaburzy fundamenty Imperium Vetrall. Swobodnie podróżuj po tętniącej życiem więziennej wispy Peh i eksploruj morskie głębiny na pokładzie ogromnej łodzi podwodnej.

W dodatku Drowned Past gracz dołączy do “Enklawy”, chaotycznej grupy tajemniczych wagabundów, którzy odkryli zatopiony, mitologiczny statek i eksplorują go w nadziei na odkrycie bogactw. Lecz rzeczy, które zatopiono, zatopiono nie bez powodu, co Teriel wraz z Enklawą poczują na własnej skórze.

Seven: Enhanced Edition zawierać będzie również szereg nowych przeciwników, broni, strojów, schematów do wytwarzania przedmiotów, oraz umiejętności.


Charakterystyczne cechy Seven: Enhanced Edtion:

  • Trójwymiarowy, izometryczny RPG
  • Bogata, przeplatająca się fabuła
  • Walka: różnorodne style pozwalaja graczom na kreatywność w pokonywaniu przeszkód
  • System Progresji Bohatera: oparty wyłącznie na doświadczeniu gracza i ekwipunku; progresja odblokowuje nowe umiejętności
  • Reakcje SI: NPC reagujący na akcje gracza
  • Otwarty, perfekcyjny do eksploracji świat
  • Nowy system wspinaczki
  • Oszałamiające środowisko
  • Graj po swojemu – Skradaj się, lub użyj brutalnej siły

 

Więcej informacji o grze znajdziesz na oficjalnej stronie, a także na profilach Facebook i Twitter. Wszystkie element, w tym zwiastun, można ściągnąć stąd: https://1drv.ms/f/s!Ak5qiWiJamXwgrFUuo-0JgLXJdGYuQ11.03.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły