News - SnowRunner w planie wydawniczym firmy Cenega

02.04.2020 WarszawaCenega, partner dystrybucyjny firmy Focus Home Interactive w Polsce ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra SnowRunner. Symulator ukaże się 28 kwietnia na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz komputery osobiste w polskiej (napisy) wersji językowej. Za lokalizację odpowiada globalny wydawca gry.

 

Zamów grę SnowRunner przed premierą w wybranych sklepach internetowych, aby otrzymać cyfrowy bonus w grze – ciężarówkę Navistar® 5000-MV!

 

Sprawdź najnowszy zwiastun gry: https://youtu.be/QdgW3cl0Vso

 

Przygotuj się na nowe off-roadowe wrażenia!

 

W niezwykle realistycznym symulatorze SnowRunner możesz usiąść za kierownicą potężnych pojazdów i zmierzyć się z najbardziej ekstremalnymi warunkami otoczenia. Kieruj 40 pojazdami marek takich jak Ford, Chevrolet oraz Freightliner i eksploruj dziewiczy otwarty świat.

 

Pokonaj błoto, gwałtowne deszcze, śnieg i pokryte lodem jeziora, wykonując ryzykowne kontrakty i misje. Poszerzaj i rozwijaj swoją flotę za pomocą licznych aktualizacji i akcesoriów, takich jak rura wydechowa przydatna podczas ulewy lub łańcuchy na koła, które ułatwiają jazdę po śniegu.

 

 

Graj solo lub w trybie kooperacyjnym dla 4 graczy!

 

  • Staw czoła ekstremalnym warunkom pogodowym dzięki zaawansowanemu silnikowi fizyki.
  • 40 unikatowych pojazdów do odblokowania, rozwijania i personalizowania.
  • Ukończ dziesiątki wymagających misji.
  • Gra solo lub w trybie kooperacyjnym.

 

W wydaniu gry SnowRunner na komputery osobiste możesz wzbogać swoją rozgrywkę za pomocą modów, stworzonych przez społeczność!

 

Grę SnowRunner zamówisz w sklepach internetowych z grami, m.in.:

 02.04.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły