News - Subnautica Below Zero w planie wydawniczym

Warszawa, 03.02.2021  Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra z gatunku survival – Subnautica Below Zero. Tytuł ukaże się wiosną 2021 roku na konsole PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One/Series X oraz Nintendo Switch w polskiej (napisy) wersji językowej. Subnautica Below Zero w wydaniu na Nintendo Switch ukaże się w zestawie z jej nagradzaną poprzedniczką – grą Subnautica. 

 

Wielokrotnie nagradzane studio, Unknown Worlds Entertainment, prezentuje powrót do świata 4546B w grze Subnautica Below Zero. Zanurkuj i przeżyj mroźną podwodną przygodę na obcej planecie. 

 

Akcja rozgrywa się rok po oryginalnej wersji Subnautica, Below Zero, a jej celem jest przetrwanie w lodowatych biomach zarówno pod wodą, jak i na lądzie. Wytwarzaj przedmioty, szukaj zapasów i przeżyj kolejny rozdział historii Subnautica.

 

Kluczem jest przetrwanie. Cechy gry Subnautica Below Zero:

 

  • Zbieraj cenne surowce, wytwarzaj narzędzia, monitoruj głód i pragnienie, jednocześnie unikając niebezpiecznych dzikich zwierząt, dla których jesteś kolejnym posiłkiem.
  • Podwodne tajemnice planety 4546B: Przybywasz tu w poszukiwaniu odpowiedzi. Zaryzykowałeś wszystko, by się tu dostać i nie odejdziesz, dopóki nie poznasz prawdy...
  • Eksploracja: Poznaj unikalne podwodne i lądowe biomy, które odblokowują surowce oraz odkrywają odpowiedzi, których poszukujesz.
  • Zbuduj bazę:  Tutaj odtworzysz komfort własnego domu. Bazy są niezbędne dla przetrwania — ochronią Cię przed dzikimi zwierzętami oraz surowymi warunkami panującymi na planecie.

 

Grę Subnautica Below Zero zamówisz przed premierą w sklepach internetowych z grami, m.in.:

 03.02.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły