News - "The Addams Family: Mansion Mayhem” - produkcja MGM i Outright Games - od dziś w sprzedaży

Warszawa 24.09.2021 - Metro Goldwyn Mayer (MGM), wiodąca firma rozrywkowa, oraz Outright Games, wiodący światowy wydawca przyjaznej rodzinie rozrywki interaktywnej, we współpracy ze studiem deweloperskim PHL Collective, są upiornie podekscytowane faktem, że dziś do sprzedaży trafiła pierwsza gra na konsole bazująca na „Rodzinie Addamsów” w wersji CGI. „The Addams Family: Mansion Mayhem” opiera się na pełnometrażowym filmie animowanym "Rodzina Addamsów" i jego nadchodzącym sequelu "Rodzina Addamsów 2" i od dziś dostępna jest w pudełkach na konsole Nintendo Switch™, Playstation®4 oraz Xbox.

 

 

Obejrzyj zwiastun premierowy: https://youtu.be/vTZ5zd591zI

 

 

The Addams Family: Mansion Mayhem zabierze graczy na przerażającą przygodę dla całej rodziny! Pomóż Wednesday, Gomezowi, Morticii i Pugsleyowi uratować ukochaną rezydencję Addamsów w tej przerażająco zabawnej przygodzie 3D z dzielonym ekranem i lokalną kooperacją dla maksymalnie 4 osób. Gracze mogą przetestować różne umiejętności postaci, aby poruszać się po czterech unikalnych upiornych lokacjach; np. starożytna rodzinna szabla Gomeza - Mazurek - jest idealna do krojenia i szybowania, podczas gdy modna Pajęcza Proca Morticii może strzelać pajęczynami, chwytać, huśtać się i przyciągać obiekty. Przygotuj się na rodzinny wieczór gier, który stanie się przerażająco ekscytujący!

 

 

„To było wspaniałe doświadczenie przenieść posiadłość rodziny Addamsów i najbardziej przerażającą rodzinę na świecie do zupełnie nowej gry przygodowej w 3D”, powiedział Terry Malham, dyrektor generalny Outright Games. „Dzięki 4-osobowej kooperacji i grafice wiernie odwzorowującej nowe filmy animowane, fani w każdym wieku znajdą coś dla siebie podczas wspólnego odkrywania sekretów rezydencji”.

 

 

„The Addams Family: Mansion Mayhem” oznacza, że po raz pierwszy w historii przenosimy wersję CGI Rodziny Addamsów na konsole do gier i jest okazją dla fanów poprzednich i nadchodzących filmów CGI, aby połączyć się ze swoimi ulubionymi postaciami poza filmami,” powiedział Robert Marick, wiceprezes wykonawczy, MGM Global Consumer Products and Experiences. „Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć reakcje fanów na premierę gry od Outright Games”.

 

 

Debiutując w 1938 roku jako komiks, ponadczasowy motyw marki The Addams Family przeszedł do inspirowania seriali telewizyjnych, filmów, komiksów, zabawek i przedmiotów kolekcjonerskich w ciągu swoich 80+ lat przerażającej popularności, z fanami nowymi i starymi odnoszącymi się do makabrycznego zestawu postaci, które tworzą wielopokoleniową rodzinę. W 2019 roku rodzina powróciła, by terroryzować zupełnie nowe pokolenie w animowanej „Rodzinie Addamsów”, która wystąpiła w gwiazdorskiej obsadzie i osiągnęła ogromny sukces kasowy, zarabiając ponad 200 milionów dolarów na całym świecie. Wednesday i spółka powrócą wkrótce w gorąco oczekiwanym animowanym sequelu „The Addams Family 2”.24.09.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły