News - The Elder Scrolls Anthology w planie wydawniczym firmy Cenega

The Elder Scrolls Anthology w planie wydawniczym firmy Cenega.

ZeniMax® Europe Limited oraz Cenega z przyjemnością informują, że w październiku w polskich sklepach dostępna będzie gra The Elder Scrolls Anthology. Po raz pierwszy w historii The Elder Scrolls® możesz zanurzyć się w świat tej wielokrotnie nagradzanej sagi za pośrednictwem jednej wspaniałej kolekcji. The Elder Scrolls® Anthology zawiera wszystkie pięć uznanych przez krytykę gier wraz z oficjalnymi dodatkami: The Elder Scrolls: ArenaTM, The Elder Scrolls II: DaggerfallTM, The Elder Scrolls III: Morrowind® Game of the Year, The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year i The Elder Scrolls V: Skyrim® Legendary Edition.. Wszystko to w pięknym pudełku kolekcjonerskim. Znajduje się w nim również zestaw pięciu map przedstawiających Tamriel wraz z Zatoką Iliac, Morrowind, Cyrodiil oraz Skyrim. Dzięki tej niepowtarzalnej kolekcji poznasz serię, która zdefiniowała gry otwartego świata.

Najważniejsze elementy:

Arena

Wcielasz się w rolę samotnego więźnia, który podróżuje do najsłynniejszych i najbardziej niebezpiecznych miejsc w całym Tamriel, aby zebrać fragmenty Kostura Chaosu i uratować imperium przed złym magiem bojowym Jagarem Tharnem. Antologia zawiera oryginalną wersję Areny działającą w emulatorze DOS-u.

Daggerfall

Starożytny golem Numidium - potężna broń, której użyto kiedyś do zjednoczenia Tamriel - został ponownie odkopany. W wyniku rozpętanej przez to walki o władzę król Daggerfall zostaje zamordowany, a jego mściwy duch zaczyna nawiedzać królestwo. Imperator Uriel Septim VII wysyła Cię z bohaterską misją: musisz ukoić ducha króla i zadbać o to, aby golem nie wpadł w niepowołane ręce. Antologia zawiera oryginalną wersję Daggerfall działającą w emulatorze DOS-u.

Morrowind

Aby wypełnić starożytną przepowiednię, Imperator wysyła Ciebie, nieznanego imperialnego kuriera, na wyspę Vvardenfell. Musisz uwolnić krainę Morrowind od mrocznej klątwy. Wykonując serię cudownych, lecz niebezpiecznych zadań, stajesz się jednym z największych bohaterów imperium. Gra zawiera dodatki Tribunal i Bloodmoon oraz The Elder Scrolls Construction Set.

Oblivion

Gdy Imperium znajduje się na granicy upadku, otwierają się wrota do Otchłani, z których wypełzają demony. W cieniu zła z prochów poległego imperium powstaje bohater. Musisz znaleźć prawdziwego dziedzica rodu Septimów i pomóc mu odzyskać tron, ujawniając przy tym złowrogi spisek mający na celu zniszczyć całe Tamriel. Zawiera dodatki Knights of the Nine oraz Shivering Isles.

Skyrim

Zagubione w odległej historii Pradawnych Zwojów smoki powróciły do Tamriel. Los Skyrim, a nawet całego imperium, wisi w powietrzu. Wszyscy czekają na przybycie zapowiedzianego przez przepowiednie Smoczego Dziecięcia: bohatera urodzonego z potęgą Głosu i jedynej osoby, która może równać się ze smokami. Zawiera dodatki Dawnguard, Hearthfire oraz Dragonborn.

Informacje o wersjach językowych i zawartości:

The Elder Scrolls Anthology ukaże się w wersji na komputery PC. The Elder Scrolls: Arena i The Elder Scrolls: Daggerfall dostępne będą w oryginalnej, angielskiej wersji językowej, The Elder Scrolls: Morrowind i The Elder Scrolls: Oblivion pozwolą wybrać między angielską i polską wersją językową (napisy), a The Elder Scrolls: Skyrim zaoferuje gwiazdorską obsadę polskiej wersji językowej (dubbing/napisy) oraz oryginalną, angielską ścieżkę dźwiękową do wyboru.

Pełna zawartość wydania:

1.   Ekskluzywne opakowanie w formie grubej księgi

2.   Mapa prowincji Cyrodiil

3.   Mapa wyspy Vvardenfell

4.   Mapa zatoki Iliac Bay

5.   Mapa prowincji Skyrim

6.   Mapa kontynentu Tamriel

7.   Płyta z grą The Elder Scrolls: Arena

8.   Płyta z grą The Elder Scrolls II: Daggerfall

9.   Płyta z grą The Elder Scrolls III: Morrowind

10. Płyta z edytorem The Elder Scrolls Construction Set

11. Płyta z dodatkiem The Elder Scrolls III: Tribunal

12. Płyta z dodatkiem The Elder Scrolls III: Bloodmoon

13.  Płyty z grą The Elder Scrolls IV: Oblivion w wersji GOTY Deluxe

14.  Płyty z grą The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji Legendary Edition27.09.2013
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły