News - Two Point Campus - zobacz kurs czarodziejstwa

Przedstawiamy najnowszą i najwspanialszą szkołę czarów i czarodziejstwa z gier wideo. Nie, nie tę. Tę drugą! W Two Point Campus możesz założyć swój spiczasty kapelusz, nosić kociołek na zajęcia, dołączyć do całkowicie legalnego klubu magicznych bitew i wiele więcej na kursie czarodziejstwa w Spiffinmoore!

 

 

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego materiału wideo, w którym twórcy gry prezentują zajęcia z czarodziejstwa jakie znajdą się w grze Two Point Campus https://youtu.be/pNsY2AXowiE

 

 

W trakcie tych kursów uczniowie mogą warzyć tajemnicze eliksiry w aptekarskim gabinecie, kręcić kryształową kulą, aby odsłonić swoją przyszłość albo zmienić głowę w pustą kapustę. Upewnij się, że Twoi uczniowie dobrze się uczą i doskonalą swoje umiejętności w Sali Zaklęć, aby mogli wziąć udział w magicznych pojedynkach. Im lepiej radzą sobie Twoi uczniowie, tym silniejsza staje się ich magia. W pobliżu czai się starożytna klątwa i nikczemny wróg, starcie z nimi będzie prawdziwym sprawdzianem! Lepiej, żeby Twoi uczniowie odrabiali pilnie lekcje!

 

 

 

Two Point Campus to uroczy symulator zarządzania, w którym będziesz mógł stworzyć uniwersytet swoich marzeń, kształtować życie swoich studentów i zarządzać wszystkim, co się z tym wiąże. Two Point Campus pojawi się na PC i konsolach 9 sierpnia 2022 roku, a gracze mogą złożyć zamówienie przedpremierowe tutaj: Media Expert, Neonet, x-kom, Gamefinity, Konsole i Gry, 3 kropki, Grymel.

 

 

Kupując fizyczną kopię Two Point Campus, otrzymujesz "Edycję Rekrutacyjną", która zawiera:

 

 • Wyjątkowe opakowanie
 • Rozkładaną papierową mapę kampusu, nieco większą niż format A3.
 • Pakiet Two Point Bonus DLC, zawierający ekskluzywne przedmioty w grze zarówno dla Two Point Campus jak i Two Point Hospital*.Będziesz mógł udekorować swoje ogrody "Topiarami" w kształcie litery U, zaspokoić swoje pragnienie nauki dzięki "Fontannie Wiedzy" i zdobyć swoją własną "Perłę Mądrości".
 • 14-stronicowy prospekt uniwersytecki zawierający szczegóły dotyczące zajęć w grze, udogodnień, stowarzyszeń i innych rozrywek w Two Point Campus.

 

Kup grę w przedsprzedaży m.in. na: Media Expert, Neonet, x-kom, Gamefinity, Konsole i Gry, 3 kropki, Grymel.

 

Więcej szczegółów na temat Two Point Campus i decyzji o przesunięciu daty premiery, można znaleźć w tym artykule na blogu. Więcej informacji na temat Two Point Campus znajdziecie na stronie www.twopointcampus.com, gdzie już dziś możecie zapisać się na County Pass, który odblokowuje najbardziej pożądany darmowy przedmiot w grze w momencie premiery: Złotą Toaletę!  Grę można śledzić na Instagramie, Facebooku, YouTubie i Twitterze.22.04.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • NBA 2K23 Sportowa
   
  Playstation 4
   
  zamów
   
   
   
 • NBA 2K23 Sportowa
   
  PlayStation 5
   
  zamów
   
   
   
 • NBA 2K23 Sportowa
   
  Xbox One
   
  zamów