News - Two Point Hospital: JUMBO Edition ukaże się 5 marca 2021!

Londyn, Anglia – 19 stycznia 2021 – SEGA® Europe Ltd. oraz Two Point Studios™ mają przyjemność ogłosić, że ciepło przyjęta gra z gatunku symulatorów zarządzania – Two Point Hospital™ - ukaże się w wydaniu JUMBO Edition już 5 marca 2021. Edycja jest po brzegi wyładowana zawartością i ucieszy zarówno wszystkich fanów, jak i nowych graczy! W wersji fizycznej Two Point Hospital: JUMBO Edition ukaże się na konsole PlayStation®4 oraz Nintendo Switch. JUMBO Edition będzie również działało na konsolach PlayStation 5 dzięki wstecznej kompatybilności.

 

 

Dołącz do ponad 3 milionów graczy na całym świecie i odkryj świat Two Point Hospital! Zbuduj szpital swoich marzeń, projektując najbardziej efektowną i funkcjonalną placówkę opieki medycznej w całym hrabstwie Two Point. Zarządzaj personelem szpitala, szkoląc najbardziej obiecujących pracowników i rozwijając umiejętności swojej załogi. Eksploruj nowe regiony, odkrywaj coraz to niezwyklejsze choroby i zostań prawdziwym baronem medycznego imperium!

 

 

Zawartość JUMBO Edition

 

JUMBO Edition zawiera podstawową grę, cztery rozszerzenia fabularne oraz dwa zestawy dodatków, na co składa się w sumie 27 szpitali, 189 chorób oraz wiele przeróżnych przedmiotów do umieszczenia w Twoich placówkach medycznych. Każde rozszerzenie zabierze graczy w nowe regiony, w których zmierzą się z niespotykanymi dotąd chorobami i wyzwaniami.

 

 

Rozszerzenie Wielka Stopa zabierze graczy w mroźny region Gór Spiczastych, gdzie lokalny yeti-celebryta postanowił na moment przestać być futrzanym odludkiem i zacząć zabiegać o poprawienie standardów lokalnej opieki medycznej. Pan Yeti potrzebuje twojej pomocy w leczeniu nowych chorób, takich jak: sercoziębłość, spoecenie złośliwe czy pochrapywanie wzorzyste!

 

 

W rozszerzeniu Wyspa Pebberley Twoja przygoda rozpocznie się na znanym z kojącej pogody Koralowym Brzegu Pebberley. Następnie przebijesz się przez gęste, niezbadane lasy Overgrowth, aby na koniec podbić zachwycające Góry Bezszczytne, gdzie podejmiesz się próby rozwikłania tajemnicy wiecznej młodości.

 

 

W Bliskich spotkaniach nie cichną plotki na temat spotkania nie z tego świata. Staw czoła teoriom spiskowym oraz niespotykanym dotąd chorobom, jak przykładowo Alergi-tacja czy Odczłowieczenie. Może na swojej drodze spotkasz jakichś kosmitów…

 

 

 

Dla wszystkich, którym bliższa sercu jest Matka Natura… też się coś znajdzie! W rozszerzeniu Zielona Utopia poznasz nowe mechaniki rozgrywki, które będą pomocne na drodze do upragnionego eko-sukcesu. Odwiedź pierwsze w pełni przyjazne środowisku miasto w hrabstwie Two Point. Zacznij swoją przygodę z ogrodnictwem – tylko uważaj, żeby nie złapać Rzepukliny albo choroby Zielonych Kciuków!

 

 

Cofnij się w czasie dzięki uroczej kolekcji 26 całkiem nowych przedmiotów utrzymanych w klimacie retro, które możesz umieścić w swoim szpitalu albo rozbudź swojego wewnętrznego artystę z pakietem przedmiotów wystawowych. Aby dowiedzieć się więcej na temat rozszerzeń i dodatków, zajrzyj TUTAJ.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat Two Point Hospital JUMBO Edition odwiedź stronę: www.twopointhospital.com. Aby być na bieżąco, możesz zaobserwować profil gry na kanałach YouTube, Facebook bądź Twitter. Aby dowiedzieć się więcej na temat wydawcy SEGA Europe, odwiedź stronę www.sega.co.uk, oraz zaobserwuj nasz profil na kanałach Facebook, Instagram, YouTube bądź Twitter.19.01.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły