News - UBOAT - pudełkowa wersja z wczesnym dostępem do gry już w sprzedaży!

Warszawa, 30.04.2019 – Firma Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że pudełkowa wersja gry UBOAT stworzonej przez polskie Deep Water Studio jest już w sprzedaży w tzw. wczesnym dostępie („Early access”). Tylko to wydanie zostało wzbogacone o wyjątkowe dodatki, zarówno fizyczne, jak i cyfrowe, przygotowane z myślą o wszystkich graczach, którzy zdecydują się na zakup gry na tym etapie jej powstawania. Dzięki temu wszyscy, którzy z niecierpliwością oczekują premiery tego tytułu będą mogli zagrać i jednocześnie cieszyć się unikalnymi dodatkami. Co ważne, gdy gra zostanie ukończona, każdy kto kupił ją we wczesnym dostępie otrzyma automatyczną i bezpłatną aktualizację do wersji premierowej. Tytuł ukazał się z polskimi napisami oraz niemieckimi i angielskimi dialogami do wyboru.

 

UBOAT to symulator okrętu podwodnego z czasów II wojny światowej, ale inny niż wszystkie, jakie do tej pory widzieliście. To gra typu sandbox z mechaniką zarządzania załogą, a jej głównym tematem jest życie niemieckich żołnierzy. W UBOAT kontrolujesz załogę, aby kontrolować okręt. Dbasz o zdrowie fizyczne i psychiczne marynarzy, bo jeśli są głodni, zmęczeni, a ich morale jest niskie, nie ma szans na wygranie jakiejkolwiek potyczki…

  

Więcej informacji na stronie: https://uboat.cenega.pl/

 

Perfekcję w grze można osiągnąć na wiele sposobów. Wykaż się umiejętnym zarządzaniem i rozdzielaj sprawnie pracę na okręcie swoim oficerom. Jednak jeżeli uważasz, że aby coś było zrobione dobrze, należy zrobić to samemu – zasiądź przed peryskopem, hydrofonem, bądź działem 88 mm i weź sprawy w swoje ręce.

 

Pudełko z wczesnym dostępem do gry zawiera:

 

  • Grę we wczesnym dostępie
  • Drukowaną, stylizowaną książeczkę z sylwetkami okrętów
  • Dwustronny plakat z przekrojem okrętu
  • Mini dokument wideo – „Uboat – rys historyczny”
  • Cyfrowy soundtrack

 

 

Czym jest gra we wczesnym dostępie?

 

„Wczesny dostęp” to działająca wersja gry, której proces tworzenia przez wydawcę nie został jeszcze zakończony. W związku z tym, że proces rozwoju gry trwa nadal, zakupiona przez Ciebie wersja gry może ulegać zmianom, zawartość może być aktualizowana, mogą pojawiać się nowe treści. Celem wydania gry w wersji „wczesny dostęp” jest zebranie opinii społeczności graczy oraz wprowadzanie zmian, aby stworzyć premierowy produkt o jak najlepszych parametrach i jakości. Po zakupie gry w wersji „wczesny dostęp” możesz ją natychmiast zainstalować i zagrać zarówno w jej obecnym stanie jak też w procesie jej dalszego rozwoju. Gdy gra opuści fazę wczesnego dostępu i zostanie wydana jako tytuł skończony, twoja wersja gry zostanie automatycznie oraz bezpłatnie zaktualizowana do wersji premierowej.

 

Cechy gry:

 

Przetrwanie: Fundamentem elementów survivalowych gry jest rozbudowany system uszkodzeń. W wyniku obrażeń otrzymywanych przez Twój okręt będą tworzyć się niepowtarzalne sytuacje mogące wymagać kreatywności i opanowania, aby sobie z nimi poradzić. Możesz spróbować ocalić całą załogę, bądź kogoś porzucić, by ocalić pozostałych. Będąc na otwartym morzu Twoja jednostka będzie wielokrotnie zdana na siebie. Wykaż się sprawnym zarządzaniem, by optymalnie wykorzystać zabrane ze sobą zasoby a w wyjątkowych sytuacjach postaraj się uzupełnić je na morzu prosząc sojuszników o pomoc… bądź przeszukując wrakowiska zatopionych statków.

 

Kariera w Kriegsmarine: W trakcie rozgrywki będziesz otrzymywać przydziały z kwatery głównej Kriegsmarine. Ich przebieg nigdy nie jest liniowy i w trakcie będziesz dostawać dodatkowe wytyczne lub napotkasz niespodziewane problemy. Brawurowe wykonywanie przydziałów spływających z dowództwa jest wynagradzane dodatkowym budżetem dla dowodzonej przez Ciebie jednostki oraz uznaniem Twojej wzrastającej reputacji jako kapitana. Będzie Ci to potrzebne, by modernizować swój okręt tak by nadążyć za innowacjami technologicznymi wroga.

 

Wierna symulacja: Elementy symulacyjne gry są bardzo realistyczne, jednak nigdzie nie odbywa się to kosztem jakości rozgrywki. Mimo rozbudowanej symulacji w UBOAT można grać jak w zwyczajną grę, natomiast tajniki zgłębiać z czasem, by stawać się coraz lepszym kapitanem dla swojej jednostki. Nawet takie elementy jak wpływ balastu w poszczególnych przedziałach na trym okrętu (innymi słowy jego przechylenie), czy krzywizna Ziemi są poprawnie odwzorowane w grze.

 

Patronem wydania pudełkowego jest Portal Stoczniowy, pierwszy w Polsce serwis stoczniowym o charakterze biznesowym.30.04.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły