News - UEFA EURO 2020™ do gry eFootball PES 2020 - data wydania aktualizacji ogłoszona

Konami Digital Entertainment B.V. ogłosiło dzisiaj, że nadchodząca aktualizacja UEFA EURO 2020™ (DLC) dla eFootball PES 2020 zostanie opublikowana 30 kwietnia, za darmo dla wszystkich użytkowników. Jako oficjalna gra wideo turnieju UEFA EURO 2020, eFootball PES 2020 będzie wkrótce zawierać wszystkie 55 drużyn narodowych UEFA, łącznie z ich najnowszymi strojami i składami, aby dopasować się do ich prawdziwych odpowiedników. Tym samym fani piłki nożnej będą mogli odpowiednio wcześniej przygotować się do emocji, które rozpoczną się 12 czerwca na boiskach Europy.

 

KONAMI z dumą informuje również, że Stadion Wembley, ikoniczne miejsce tegorocznego finału UEFA EURO 2020™, oraz Stadion Sankt Petersburski zostały wiernie odtworzone i zostaną uwzględnione w nadchodzącej aktualizacji.

 

Dodatkowe treści, które również zostaną dodane do eFootball PES 2020 w miarę postępu turnieju:

 

  • Oficjalna piłka meczowa UEFA EURO 2020™ będzie dostępna na starcie 30 kwietnia, a finałowy mecz zostanie dodany pod koniec czerwca.
  • Podczas całego turnieju w myClub pojawią się specjalni zawodnicy UEFA EURO 2020™.
  • Przez cały czas trwania turnieju odbędą się Dni Meczowe UEFA EURO 2020™, podczas których użytkownicy wybierają kraj, który będą reprezentować i konkurować w zawodach online.
  • Oficjalna drużyna turnieju UEFA EURO 2020™ zostanie również dopuszczona do użytku w myClub po zakończeniu turnieju.

DLC UEFA EURO 2020™ będzie dostępne na PlayStation 4 oraz Xbox One poprzez bezpłatną aktualizację.

 

W turnieju UEFA eEURO 2020, rozgrywanym wyłącznie na eFootball PES 2020, wszystkie 55 krajowych stowarzyszeń UEFA zgłosiło swoich przedstawicieli do rywalizacji w konkursie inauguracyjnym. Po zakończeniu Kwalifikacji Online, 16 najlepszych drużyn pojedzie następnie do Wembley na dwudniowe wydarzenie (10-11 lipca), aby wybrać pierwszego w historii mistrza eEURO.

 

Masami Saso, Prezes Konami Digital Entertainment B.V. skomentował: „Kontynuujemy naszą silną współpraca z UEFA wraz z bardzo oczekiwanym wprowadzeniem treści UEFA EURO 2020 do eFootball PES 2020. Jesteśmy bardzo dumni z naszej współpracy z UEFA i wszystkimi 55 związkami krajowymi, która ma na celu zapewnienie naszym graczom autentycznego zaangażowania się w tegoroczny turniej EURO - największy jak dotąd".

 

Grę można zamówić m.in. na empik.com, euro.com.pl, mediamarkt.pl, muve.pl.

 

Najnowsze wiadomości na temat eFootball PES 2020 oraz dalsze informacje można znaleźć na stronie:

 12.03.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły