News - Wolfenstein: Youngblood oraz Wolfenstein: Cyberpilot już dostępne

Blazkowicz. Nazwisko, na dźwięk którego trzęsą portkami wszyscy naziści. Tym razem jednak to nie B.J., lecz jego córki bliźniaczki, Jess i Soph, podtrzymają rodzinną tradycję, dając nazistowskim szumowinom okupującym Paryż kilka brutalnie dosadnych powodów, by zabierali na patrole dodatkową parę gaci na zmianę.

 

MachineGames we współpracy z Arkane Studios Lyon oddaje dziś w ręce graczy Wolfenstein: Youngblood, pierwszą kooperacyjną grę w słynnej serii Wolfenstein dostępną na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Wolfenstein: Youngblood, oferująca więcej swobody, broni, ulepszeń i zdolności niż którakolwiek ze wcześniejszych odsłon serii, jest jedną z największych – i najbardziej dynamicznych – gier w historii marki.

 

 

Wolfenstein: Youngblood łączy brutalną, dynamiczną akcję pierwszoosobowej strzelanki MachineGames z niemającymi sobie równych projektami poziomów przygotowanymi przez Arkane Studios Lyon, by stworzyć niesamowitą wizję okupowanego przez nazistów Paryża, pełnego zróżnicowanej, nieliniowej eksploracji i bojowych możliwości. Przemykaj paryskimi balkonami lub siej chaos i zniszczenie, poszukując z Jess i Soph Blazkowicz ich zaginionego ojca i walcząc z nazistowskim reżimem.

 

Premiera Wolfenstein: Cyberpilot już dzisiaj

Swoją premierę ma dziś również Wolfenstein: Cyberpilot, nowy tytuł VR pozwalający graczom zasiąść za sterami nazistowskich machin wojennych. W tej produkcji MachineGames stworzonej przez Arkane Studios Lyon gracz wciela się w hakera przejmującego kontrolę nad dronami, Panzerhundami i wieloma innymi maszynami, aby miażdżąc, paląc i strzelając, zadać cios faszystom okupującym piękny niegdyś Paryż.

 

Więcej informacji o Wolfenstein: Youngblood i Wolfenstein: Cyberpilot znaleźć można na oficjalnej stronie gry tutaj. Gracze mogą też zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, które są dostępne tutaj.26.07.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły