News - XCOM: Enemy Unknown - Wydanie kompletne w planie wydawniczym firmy Cenega!

05.02.2014, Warszawa - Cenega, oficjalny partner 2K w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra XCOM: Enemy Unknown -  Wydanie kompletne. Tytuł będzie dostępny na  komputery PC w wersji pudełkowej i cyfrowej w podwójnej wersji językowej: polskiej (dubbing) i angielskiej. Premiera zapowiedziana jest na 7 marca 2014 roku.

Za przygotowanie lokalizacji gry odpowiada QLOC S.A.

Wydana w 1993 r. pierwsza część serii X-COM uznawana jest za jedną z najlepszych gier jakie kiedykolwiek stworzono - jej współczesna wersja została stworzona przez ekspertów od gier strategicznych ze studia Firaxis Games, twórców kultowej serii Sid Meier's Civilization. Wielokrotnie nagrodzona, XCOM: Enemy Unknown rozszerza dziedzictwo X-COM, zawierając zupełnie nową fabułę, wrogów i technologie do walki z obcymi i obrony Ziemi. W XCOM: Enemy Unknown gracze doglądać będą strategii walki oraz taktyki indywidualnych oddziałów, a także zarządzać bazą i przydzielać zasoby jako dowódca sekretnej, globalnej organizacji militarnej XCOM

Dodatek XCOM: Enemy Within wynosi laureatkę tytułów Gra Roku 2012, XCOM: Enemy Unknown, na jeszcze wyższy poziom grywalności, dodając między innymi nowe mapy, wrogów, specjalne zdolności i uzbrojenie.

Główne cechy XCOM: Enemy Within:

·         Nowe zdolności żołnierzy: zbadaj obcą technologię i odblokuj ulepszenia operacyjne:

·         Nowe uzbrojenie i wyposażenie: daj swoim żołnierzom nowe możliwości taktyczne i zaopatrz ich w nowe projekty prosto od inżynierów ze Zbrojowni.

·         Nowi przeciwnicy: opracuj taktyki potrzebne do pokonania nowych typów zagrożenia, np. Mechtoidów.

·         Nowe strategie: odkryto wartościowe źródło wiedzy Obcych, znane jako Meld. Zabezpiecz je na polu walki i odblokuj dzięki niemu nowe zdolności i technologie.

·         Nowe wyzwania taktyczne i mapy: zmierz się z nowymi wyzwaniami, na zwiększonej o połowę liczbie dostępnych lokalizacji.

·         Nowe mapy, poziomy i możliwości trybu wieloosobowego: stwórz własną drużynę korzystając z większej liczby opcji i rozgrom przeciwników podczas intensywnych pojedynków turowych.

·         Nowa frakcja EXALT - tajne stowarzyszenie, które dzięki technologii obcych chce przejąć władzę na naszej planecie.

XCOM: Enemy Unknown -  Wydanie kompletne można zamawiać w przedsprzedaży na stronach:  muve.pl,  sklep.cdaction.plsklep.ppe.pl oraz gry-online.pl.05.02.2014
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Rage 2 Akcja
   
  PC
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów