News - Zamów teraz Detroit: Become Human Collectors’ Edition

Paryż — 23 Października, 2020 – Studio Quantic Dream S.A ogłosiło wczoraj światową premierę wydania Detroit: Become Human™ Collectors’ Edition w wersji na komputery osobiste. Edycja zawiera zestaw przedmiotów kolekcjonerskich dla fanów tej uznanej przez krytyków gry wideo.
 
 
Edycja została ogłoszona w maju zeszłego roku, podczas inauguracyjnego live streamu studia na Twitchu i jest dostępna w limitowanym nakładzie 2 500 sztuk na całym świecie. Edycja Kolekcjonerska zawiera holograficzną kartę CyberLife, na której odwrocie znajduje się kod do gry do wykorzystania na platformie Steam, zestaw trzech przypinek reprezentujących symbole z gry oraz wyjątkową figurkę protagonistki – androida Kary. 
 
 
27-centymetrowa posiada podświetlaną podstawkę oraz ruchome ręce robota. Opakowanie w kształcie trójkąta naśladuje sceny tworzenia androidów w fabrykach CyberLife.
 
 
Wyjątkowe wydanie Detroit: Become Human™ Collectors’ Edition w wersji na komputery osobiste jest dostępne w sprzedaży od dziś, 22 października, u lokalnych sprzedawców w sklepach internetowych:
 
 
oraz w oficjalnym sklepie: https://shop.quanticdream.com/
 
 
Uznana przez krytyków gra Detroit: Become Human™, która sprzedała się w ponad 5 milionach kopii na całym świecie, odda w twoje ręce losy ludzkości i androidów. W niedalekiej przyszłości, w której maszyny stały się bardziej inteligentne od ludzi, każda twoja decyzja wpłynie na przebieg historii.
 
 
O studio Quantic Dream
Quantic Dream to studio kreatywne i niezależny wydawca gier wideo. Zostało założone w 1997 roku przez Davida Cage'a. Studio specjalizuje się w tworzeniu oryginalnych doświadczeń, opartych na interaktywnych emocjach. W swoich produkcjach Quantic Dream łączy różne media, poprzez prestiżową współpracę z takimi artystami jak David Bowie, Ellen Page, Willem Dafoe, Clancy Brown czy Jesse Williams. Unikalne doświadczenia oferowane przez gry Heavy Rain ™, Beyond: Two Souls ™, Detroit: Become Human ™, dotarły do milionów graczy na całym świecie, a tytuły zdobyły ponad 250 międzynarodowych nagród.
 
 
By uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę: http://www.quanticdream.com
Pobierz materiały graficzne: https://www.quanticdream.com/fr/press.
 
 
Obserwuj Quantic Dream na kanałach:
Twitter: @Quantic_Dream
Instagram: @QuanticDreamGames
Facebook: OfficialQuanticDream
Youtube: QuanticDreamOfficial
Twitch:  quanticdream
 
 
Oficjalna strona sklepu: https://shop.quanticdream.com/.
 
 
“Heavy Rain™ ©2010-2020, Beyond: Two Souls™ ©2013-2020, Detroit: Become Human™ ©2018-2020 Sony Interactive Entertainment Europe.  Developed by Quantic Dream. “Beyond: Two Souls” and “Detroit: Become Human” are trademarks or registered trademarks of Sony Interactive Entertainment Europe and are used under license. “Heavy Rain” is a trademark of Quantic Dream. All rights reserved”.


23.10.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły