News - Zombie Army 4: Dead War Collector's Edition w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 18.10.2019 – Cenega, oficjalny partner Sold Out w Polsce, informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiło zawierające wyjątkowe dodatki wydanie nowej gry studia Rebellion, Zombie Army 4: Dead War Collector’s Edition. Dodatkowo mamy przyjemność ogłosić, że gracze, którzy zamówią standardową edycję gry przed premierą, dostaną dodatkową postać – Nieumarłego Pilota! Armię nieumarłych pokonacie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One 4 lutego 2020 roku. Gra będzie dostępna w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Zobacz zwiastun ogłaszający datę premiery TUTAJ.

 

W skład Zombie Army 4: Dead War Collector’s Edition wchodzą:

 

  • Pełna gra Zombie Army 4: Dead War na płycie
  • Ekskluzywne pudełko
  • Steelbook
  • Statuetka Rekina Zombie o długości ponad 25 cm
  • 60-stronnicowy artbook
  • Dodatkowa postać do gry: Nieumarły Pilot (dostępna także w zamówieniach przedpremierowych standardowej wersji gry)
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa

 

Zamów grę Zombie Army 4: Dead War przed premierą, by otrzymać postać Nieumarłego Pilota Hectora – oficera, dżentelmena, ZOMBIE.

 

 

Po wprowadzeniu w życie „Planu Z” z grobów powstały miliony żołnierzy, ale nie wszyscy powrócili jako bezmyślne upiory! Hector, który podczas Wojny Umarłych rozbił się w Alpach, nie dopuszcza do siebie myśli, że będąc martwym, nie może zachowywać się jak dżentelmen! Postaraj się nie zwracać uwagi na wystającą z jego klatki piersiowej łopatę śmigła.

 

Zamów grę Zombie Army 4: Dead War przed premierą m.in. w Muve, RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt i X-kom.

O grze Zombie Army 4: Dead War:

 

Hordy Hitlera powrócą po więcej w nowej, mrożącej krew w żyłach strzelaninie Zombie Army 4: Dead War! Czekają na ciebie wstrętni okultystyczni wrogowie, epicki arsenał i wstrząsająca nowa kampania dla 1-4 graczy dziejąca się w Europie z lat 40. XX wieku, w której twoim zadaniem będzie uratowanie ludzkości przed nieumarłym Armagedonem!

Zobacz zwiastun gry TUTAJ.

 

Nowa, szokująca kampania

Ruch oporu pokonał Zombie Hitlera i posłał go do piekła – lecz martwi znowu powstali z jeszcze bardziej wygłodniali!

Kontynuuj alternatywną historię z Zombie Army Trilogy na nowych ogromnych poziomach i odkryj złowieszczy plan, który przeciągnie Survivor Brigade przez całe Włochy i dalej! Walcz z siłami ciemności w wypełnionych trupami kanałach, przeżyj Zombie Zoo i dotrzyj do mrocznych, niewyobrażalnych miejsc, których żaden człowiek nie widział nigdy wcześniej… i przeżyj, by opowiedzieć innym swoją historię.

 

Nagradzany system strzelania

 Doświadcz definiującą gatunek balistykę znaną z serii Sniper Elite i użyj ją przeciwko wleczącym się hordom potępionych!

 

Usprawniona kamera pośmiertna i rozczłonkowywanie

Pośmiertna kamera X-Ray powraca! Oglądaj w obrzydliwie wspaniałym zwolnionym tempie, jak kule, bomby i inne miażdżą kości i organy w rentgenie. Zachwyć się, gdy pociski rozdzierają zgniłą kończyny lub dwie, a mimo tego martwi nie przestają nacierać!

  

Modyfikacje i progresja

Wraz z progresem zbuduj pogromcę, który ci odpowiada! Widzisz siebie jako anioła stróża? Przyjmuj więcej obrażeń niż gracze z twojej drużyny! Lubisz obrotówę, którą właśnie zobaczyłeś? Czemu nie weźmiesz jej ze sobą? Zabijaj ze stylem, gdy odblokujesz nowe stroje i gesty dla swojej postaci!

 

Zabójcze pięści

Gdy nieumarli cię otoczą, przebij się dzięki rozszerzonemu systemowi walki wręcz! Przepchaj się przez tłumy, miażdż butem głowy i rozczłonkowuj żywe trupy dzięki przerażającym ruchom nokautującym!

 

Epicki arsenał

Wykorzystaj moc ognia, błyskawicy i boskiej esencji, aby ulepszyć swoje bronie w warsztatach i samodzielnie stworzyć piekielne poskramiacze! Karabin szturmowy, który strzela błyskawicą? Pistolet z płonącym bagnetem? Wszystko jest możliwe w ostatnim bastionie ludzkości!

 

Monstrualne rzesze

Zmierz się z legionami upiornych przeciwników, potężnych opancerzonych elit, przerażających demonów cienia, wybuchowych generałów-samobójców i wieloma innymi niespodziankami! Gdy spojrzysz w mięsistą lufę ZOMBIE CZOŁGU, będziesz pragnął schować się za kanapą!18.10.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły