News - Zombie Army 4: Dead War w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 18.06.2019 – Cenega, oficjalny partner Sold Out w Polsce, ma przyjemność ogłosić, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa gra studia Rebellion, twórców Sniper Elite 4, Zombie Army 4: Dead War. Armię nieumarłych pokonacie w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w 2020 roku.

 

Hordy Hitlera powrócą po więcej w nowej, mrożącej krew w żyłach strzelaninie Zombie Army 4: Dead War! Czekają na ciebie wstrętni okultystyczni wrogowie, epicki arsenał i wstrząsająca nowa kampania dla 1-4 graczy dziejąca się w Europie z lat 40. XX wieku, w której twoim zadaniem będzie uratowanie ludzkości przed nieumarłym Armagedonem!

 

Zobacz zwiastun gry TUTAJ.

 

 

Nowa, szokująca kampania

 

Ruch oporu pokonał Zombie Hitlera i posłał go do piekła – lecz martwi znowu powstali z jeszcze bardziej wygłodniali!

Kontynuuj alternatywną historię z Zombie Army Trilogy na nowych ogromnych poziomach i odkryj złowieszczy plan, który przeciągnie Survivor Brigade przez całe Włochy i dalej! Walcz z siłami ciemności w wypełnionych trupami kanałach, przeżyj Zombie Zoo i dotrzyj do mrocznych, niewyobrażalnych miejsc, których żaden człowiek nie widział nigdy wcześniej… i przeżyj, by opowiedzieć innym swoją historię.

 

 

Nagradzany system strzelania

 

Doświadcz definiującą gatunek balistykę znaną z serii Sniper Elite i użyj ją przeciwko wleczącym się hordom potępionych!

 

Usprawniona kamera pośmiertna i rozczłonkowywanie

 

Pośmiertna kamera X-Ray powraca! Oglądaj w obrzydliwie wspaniałym zwolnionym tempie, jak kule, bomby i inne miażdżą kości i organy w rentgenie. Zachwyć się, gdy pociski rozdzierają zgniłą kończyny lub dwie, a mimo tego martwi nie przestają nacierać!

 

 

Modyfikacje i progresja

 

Wraz z progresem zbuduj pogromcę, który ci odpowiada! Widzisz siebie jako anioła stróża? Przyjmuj więcej obrażeń niż gracze z twojej drużyny! Lubisz obrotówę, którą właśnie zobaczyłeś? Czemu nie weźmiesz jej ze sobą? Zabijaj ze stylem, gdy odblokujesz nowe stroje i gesty dla swojej postaci!

 

Zabójcze pięści

 

Gdy nieumarli cię otoczą, przebij się dzięki rozszerzonemu systemowi walki wręcz! Przepchaj się przez tłumy, miażdż butem głowy i rozczłonkowuj żywe trupy dzięki przerażającym ruchom nokautującym!

 

 

Epicki arsenał

 

Wykorzystaj moc ognia, błyskawicy i boskiej esencji, aby ulepszyć swoje bronie w warsztatach i samodzielnie stworzyć piekielne poskramiacze! Karabin szturmowy, który strzela błyskawicą? Pistolet z płonącym bagnetem? Wszystko jest możliwe w ostatnim bastionie ludzkości!

 

Monstrualne rzesze

 

Zmierz się z legionami upiornych przeciwników, potężnych opancerzonych elit, przerażających demonów cienia, wybuchowych generałów-samobójców i wieloma innymi niespodziankami! Gdy spojrzysz w mięsistą lufę ZOMBIE CZOŁGU, będziesz pragnął schować się za kanapą!18.06.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • DayZ Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • DayZ Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów
   
   
   
 • Frostpunk Strategiczne
   
  Xbox One
   
  zamów