News - Zombie Army Trilogy już wkrótce na Nintendo Switch

Warszawa, 10.03.2020Cenega, oficjalny partner Sold Out w Polsce, z przyjemnością informuje, że gra Zombie Army Trilogy w wersji na Nintendo Switch trafi do sprzedaży już 31 marca 2020 roku! Tytuł będzie dostępny w angielskiej wersji językowej.

 

Zobacz zwiastun stworzony na tę okazję TUTAJ.

 

Zombie Army Trilogy można zamówić przed premierą m.in. w sklepach: RTV Euro AGD, Muve.pl, Grymel.pl i Konsole i gry.

 

 

Nikt nie jest bezpieczny, gdy reanimowane hordy Führera atakują!

 

Przenieś się do 1945 roku i zabijaj podczas podróży, gdy staniesz twarzą w twarz przeciwko ogromnym hordom nazistowskiej armii zombie Hitlera. Używaj snajperek, karabinów maszynowych i strzelb, by przedrzeć się przez fale nieumarłych. Zmierz się z demonicznym dyktatorem w niesamowitej ostatecznej bitwie!

 

Zombie Army Trilogy zawiera całą zawartość wydaną wcześniej na inne konsole. Przetrwaj 3 intensywne kampanie fabularne i sprawdź się w trybie hordy, dostępnym zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w trybie współpracy dla maksymalnie 4 graczy.

 

Wersja na Nintendo Switch zawiera także zupełnie nowe funkcje, w tym lokalną bezprzewodową kooperację, sterowanie ruchem, obsługę Pro Controller i HD Rumble. Zombie Army Trilogy wspiera także nowy system zapraszania znajomych na Nintendo Switch.

 

Seria Zombie Army sprzedała się do tej pory w 4 milionach kopii na całym świecie. Warto przypomnieć, że w sprzedaży znajduje się kontynuacja Zombie Army Trilogy, Zombie Army 4: Dead War. Gra jest dostępna w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PlayStation 4 i Xbox One. Zombie Army 4: Dead War można kupić m.in. w Muve, RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt i X-kom.10.03.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły