Digimon World: Next Order

 

Seria Digimon World powraca na Zachód wraz z nową częścią – Digimon World: Next Order.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek RPG
Wersja językowa lang
Data premiery 27.01.2017
Wydawca Namco Bandai
 
  Digimon World: Next Order

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Seria Digimon World powraca na Zachód wraz z nową częścią - Digimon World: Next Order. Całkowicie nowa przygoda i historia czekają! Cyfrowy świat pogrążony jest w rozpaczy. Nieposkromione Machinedramony szerzą chaos i zniszczenie... Cyfrowy świat potrzebuje twojej pomocy. Przemierzaj wszerz i wzdłuż to ekscytujące uniwersum, by rozwiązać cyfro-tajemnicę. Werbuj wierne Digimony jako swoich kompanów i spotykaj nowych przyjaciół, którzy pomogą ci w trakcie tej epickiej przygody.


Cyfrowy świat już na ciebie czeka...


Cechy gry:


• Wybierz pomiędzy męskim i żeńskim bohaterem.
• Po raz pierwszy w historii serii będziesz mógł eksplorować Cyfrowy świat nie z jednym, lecz z dwoma towarzyszami Digimon!
• Nowe elementy rozwoju: wychowuj, trenuj, karm i szkól w czasie rzeczywistym, by tworzyć coraz mocniejsze więzi ze swoimi towarzyszami Digimon. Każda interakcja i aktywność się liczy.
• Ulepszony system walki SI: mocna więź z twoimi kompanami jest kluczowa, więc trenuj swoje Digimony by osiągały znakomite wyniki w walkach toczonych przez SI. Kooperacja i synchronizacja twoich towarzyszy oraz ich nastroju zwiększy twoją szansę na wygraną. Wydawaj polecenia i zagrzewaj ich do walki!
• Ewolucje ExE: jeżeli więzi twoich Digimonów są wystarczająco silne, uaktywnij Ewolucję ExE by połączyć je i otrzymać nowego, jeszcze potężniejszego potwora.