DOOM

 

Stworzona przez id software, studio, które zapoczątkowało gatunek pierwszoosobowych strzelanek oraz Deathmatch multiplayer, gra DOOM powraca jako brutalnie zabawna i wymagająca strzelanka.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 15.09.2022
Wydawca Bethesda Softworks
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Stworzona przez id software, studio, które zapoczątkowało gatunek pierwszoosobowych strzelanek oraz Deathmatch multiplayer, gra DOOM powraca jako brutalnie zabawna i wymagająca strzelanka. Nieustępliwe demony, broń siejąca niesamowite zniszczenie oraz szybkie, płynne ruchy zapewnią podwaliny pod intensywną akcję z widoku pierwszej osoby niezależnie od tego, czy będziesz pozbywać się hord demonów z czeluści piekieł w kampanii dla jednego gracza, czy rywalizować z przyjaciółmi w licznych trybach multiplayer.

 

Zdobądź dostęp do całej wydanej wcześniej zawartości DLC do trybu multiplayer. Zakładaj śmiercionośne bronie, transformuj się w różne demony, wybieraj spośród unikatowych zbroi i walcz w dodatkowych mapach multiplayer.

 

Przetrwaj demoniczną jatkę kiedykolwiek, gdziekolwiek, w DOOM, nagradzanej pierwszoosobowej strzelance na Nintendo Switch.

 

Wymagająca kampania

Podczas walki z hordami piekielnych demonów nie ma czasu na chronienie się i regenerowanie zdrowia. Stwórz swój arsenał z futurystycznych pistoletów, ulepszeń, ruchów oraz zaawansowanego systemu walki wręcz, aby powalać, siekać, zadeptywać, miażdżyć i rozsadzać demony w kreatywny i brutalny sposób.

Powrót id multiplayer

Zdominuj swoich przeciwników w szybkiej walce, z której znany jest DOOM. Zarówno w klasycznych, jak i nowych trybach rozgrywki, możesz unicestwić przeciwników, używając swojej własnej mieszanki umiejętności, potężnych broni, ruchów oraz unikatowych ulepszeń, które pozwolą ci grać w ciele demona.

Gotów, cel, pal

Sprawdź swego ducha walki w bezlitosnym poziomie trudności Ultra-Nightmare, gdzie umiera się tylko raz, ale na zawsze. Możesz także wypróbować Arcade Mode, liniową wersję kampanii dla jednego gracza, z klasyczną punktacją ataków. Spiesz się, aby zdobyć jak najlepszy wynik i zdobywaj punkty za pokonywanie przeciwników oraz zbieranie zbroi i przedmiotów podnoszących wynik lub zdrowie.

Zdominuj przeciwników

Walka, z której znany jest DOOM, powraca wraz z różnymi trybami multiplayer, od klasycznych, takich jak Team Deathmatch czy Domination, po szybkie i dynamiczne tryby Soul Harvest czy Freeze Tag. Pokonaj przeciwników online, używając mieszanki umiejętności, potężnych broni, ruchów oraz unikatowych ulepszeń, które pozwolą ci grać w ciele demona.