Dragon Quest Monsters: The Dark Prince

 

Wyrusz w podróż do fantastycznego świata w poszukiwaniu zemsty w Dragon Quest Monsters: The Dark Prince.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 01.12.2023
Wydawca Square Enix
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Wyrusz w podróż do fantastycznego świata w poszukiwaniu zemsty w Dragon Quest Monsters: The Dark Prince.

 

Psaro jest przeklęty, co uniemożliwia mu skrzywdzenie czegokolwiek, w czym płynie krew potworów. Teraz przyjdzie mu zostać poskramiaczem potworów, który musi stworzyć armię gotową stawić czoła wszelkiemu zagrożeniu.

 

Polowanie na wysokiej rangi stworzenia prowadzi Psaro przez ciągle zmieniające się pory roku Nadirii i jej unikalne środowisko, z rzekami bulgoczącej lawy, tajemniczymi starożytnymi ruinami i strzelistymi wieżami z ciasta. Po drodze Psaro spotyka życzliwą elfkę Rose, która dołącza do jego przygody w poszukiwaniu coraz silniejszych potworów.

 

Dla Psaro kluczem do sukcesu jest synteza: umiejętność łączenia dwóch potworów i tworzenia silniejszego potomstwa. Każde nowe stworzenie przybliża Psaro do zostania mistrzem potworów.

 

Cudowny świat czeka

Od rzek roztopionej lawy po wysokie słodyczy - fantastyczne środowiska Nadirii są tak różnorodne, jak zamieszkujące je potwory. Z każdą porą roku krajobrazy ulegają ogromnym zmianom. Niektóre potwory pojawiają się tylko wtedy, gdy pogoda im sprzyja, a spostrzegawczy łowcy potworów mogą wykorzystać sezonowe zmiany, aby dotrzeć do wcześniej niedostępnych obszarów.

 

Zbadaj niezliczone potwory

Ponad 500 potworów, które można zbadać, z którymi można walczyć lub z nimi współpracować. Wiele z nich będzie można spotkać pierwszy raz, ale powrócą także potwory znane z serii Dragon Quest.

 

Łącz, twórz i opracuj strategię

Zsyntetyzuj potwory i stwórz jedyny w swoim rodzaju zespół. Stwórz szlam, który jest specjalistą od zaklęć lub drakiego, który może zadawać niszczycielskie obrażenia. Jeśli chodzi o bitwy, wybierz, jak bardzo chcesz się w nie zaangażować. Możesz sam wydawać każdy rozkaz, ustalać plan działania dla swoich potworów lub pozostawić wszystko w ich rękach dzięki funkcji automatycznej bitwy.