Dying Light: Platinum Edition

 

OSTATECZNA GRA SURVIVALOWA Z ZOMBIE W OTWARTYM ŚWIECIE!

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 19.10.2021
Wydawca Techland
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

OSTATECZNA GRA SURVIVALOWA Z ZOMBIE W OTWARTYM ŚWIECIE!

 

Przemierzaj świat zarazy, w którym przetrwają tylko najsilniejsi. Wyćwicz umiejętności bojowe do perfekcji, aby zwalczać wszelkiego rodzaju potwory – tak ludzi, jak i nieumarłych. Uprawiaj parkour na dachach, wytwarzaj uzbrojenie i pomagaj innym ocalałym, zmagając się równocześnie z własnymi koszmarami!

 

Ciesz się Dying Light w najpełniejszej formie dzięki najbogatszej wersji wychwalanej gry survivalowej z otwartym światem i zombie. Dying Light – Edycja platynowa obejmuje 4 rozszerzenia i 17 pakietów skórek, czyli wszystko, co potrzebne do eksplorowania całego postapokaliptycznego świata. Jedź przez Harran i szatkuj żywe trupy w swoim łaziku, próbuj przetrwać próby Bozaka, zwiedzaj nowe strefy kwarantanny i ciesz się mnóstwem nowych skórek i broni!

 

Chcesz wynieść wrażenia na zupełnie nowy poziom? Sprawdź dostępne funkcje Nintendo Switch i pokaż, na co cię stać. Trafiaj bez pudła dzięki celowaniu żyroskopowemu, na nowo odkryj emocje związane z walką przy użyciu czujnika ruchu – machanie bronią nigdy nie było tak przyjemne – i zanurz się jeszcze bardziej w świecie Dying Light, korzystając z wibracji HD Rumble. Z łatwością będziesz też poruszać się po interfejsie dzięki obsłudze ekranu dotykowego. A najlepsze jest to, że to wszystko i więcej możesz robić, grając ze znajomymi w trybie współpracy – lokalnym lub online. Ten pierwszy pozwoli wam cieszyć się grą wspólnie, umieszczając dwie konsole obok siebie. Bułka z masłem!

 

Zawartość:

  • Dying Light – pełna wersja nagradzanej gry. 
  • Dying Light: The Following – ogromny dodatek z nową fabułą, rozległą oryginalną mapą i modyfikowanym łazikiem do jazdy.
  • Dying Light: Horda Bozaka – pełen wyzwań tryb gry z własną fabułą poboczną.
  • Kuchnia i magazyn – dwie dodatkowe strefy kwarantanny.
  • Pakiet mistrza sztuki przetrwania – unikatowe uzbrojenie i stroje.
  • Hellraid – nowy tryb gry w otoczeniu dark fantasy.
  • Ogromna kolekcja skórek i uzbrojenia, dzięki której zarzynanie zombie będzie jeszcze przyjemniejsze:

Crash Test skin pack ⧫ 5th Anniversary bundle ⧫ Harran Ranger bundle ⧫ Gun Psycho bundle ⧫ Volatile Hunter bundle ⧫ White Death bundle ⧫ Vintage Gunslinger bundle ⧫ Rais Elite bundle ⧫ Godfather bundle ⧫ Harran Inmate bundle ⧫ Retrowave bundle ⧫ SHU Warrior bundle ⧫ Volkan Combat Armor bundle ⧫ Classified Operation bundle ⧫ Viking: Raiders of Harran bundle ⧫ Harran Tactical Unit bundle