Overcooked! Jesz ile chcesz

 

Gry Overcooked! i Overcooked! 2 wraz z całą dodatkową zawartością zostały odnowione i połączone w tej pysznej, kompletnej edycji!

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 23.03.2021
Wydawca Sold Out
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Gry Overcooked! i Overcooked! 2 wraz z całą dodatkową zawartością zostały odnowione i połączone w tej pysznej, kompletnej edycji!  

 

Zakosztuj kulinarnego chaosu, odkrywając setki poziomów i grając w trybie współpracy w coraz to groźniejszych i dziwniejszych kuchniach.

  

Cechy charakterystyczne: 

 

Overcooked! — teraz online 
Po raz pierwszy gra Overcooked! ma w pełni zintegrowany tryb gry wieloosobowej online. Podziwiaj ulubione kuchnie z pierwszej gry we wspaniałej oprawie 4K i graj ONLINE! 

 

Uczta dla oczu! 
Dzięki niesamowitej oprawie 4K obie gry z serii Overcooked! wyglądają teraz lepiej niż kiedykolwiek.  

 

Pyszna nowa zawartość! 
Nowe poziomy, nowi kucharze, nowy wymiar chaosu — tylko w edycji Overcooked! Wszystko do zjedzenia. 

 

Wiele trybów! 
Gracze mają do dyspozycji tryb kampanii, przetrwania i ćwiczeniowy, a także wprowadzony w edycji Wszystko do zjedzenia tryb wspomagania! Ten ostatni obejmuje liczne opcje dla kucharzy preferujących spokojniejszą rozgrywkę – więcej czasu na przyrządzenie potraw, dłuższe rundy oraz możliwość pomijania poziomów.  

 

Gra dostępna dla wszystkich! 
Overcooked! Wszystko do zjedzenia zawiera opcje ułatwień dostępu, dzięki którym jak najwięcej graczy może dołączyć do kulinarnej zabawy, w tym skalowalny interfejs, czcionkę dla dyslektyków i tryb dla daltonistów.   

 

Wróć do Cebulowego Królestwa na niezapomnianą ucztę w Overcooked! Jesz ile chcesz.