Tchia: Oleti Edition

 

Dołącz do Tchii podczas jej tropikalnej przygody w otwartym świecie, w trakcie której musi uratować ojca z rąk okrutnego tyrana Meavora, władcy archipelagu.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 27.06.2024
Wydawca Just For Games
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Tchia: Oléti Edition zawiera pełną wersję gry oraz DLC Kepler Customization Pack, które oferuje cztery zestawy kostiumów dla Tchii oraz cztery pakiety personalizacji łodzi inspirowane innymi tytułami z katalogu gier Kepler.

 

Dołącz do Tchii podczas jej tropikalnej przygody w otwartym świecie, w trakcie której musi uratować ojca z rąk okrutnego tyrana Meavora, władcy archipelagu. Wspinaj się, szybuj, pływaj oraz żegluj łodzią po pięknych wyspach, odkrywając otwarty świat, oparty na zaawansowanym modelu fizycznym. Zmierz się w otwartych starciach z tkaninowymi żołnierzami stworzonymi przez Meavorę, w których własna kreatywność daje ci przewagę. Przejmij kontrolę nad każdym zwierzęciem lub obiektem, na jaki natrafisz. Poznaj nowych przyjaciół i graj na ukulele. Oto poetycka opowieść o dojrzewaniu, inspirowana Nową Kaledonią.

 

Cechy gry:

 

KONTROLA DUSZ: Tchia ma specjalny dar — potrafi przejąć kontrolę nad napotkanym zwierzęciem lub przedmiotem. Skorzystaj z tego wyjątkowego sposobu rozgrywki i umiejętności, żeby podróżować, rozwiązywać łamigłówki i odkrywać tajemnice. Lataj jako ptak, eksploruj ocean jako ryba, wykopuj skarby jako pies. Ponad 30 grywalnych zwierząt i setki przedmiotów.

 

EKSPLORACJA I PRZEMIESZCZANIE SIĘ: Skacz i szybuj po przepastnym archipelagu. Korzystaj z systemu sztuczek, żeby wykonać niesamowite akrobacje i triki. Żegluj stworzoną pod siebie łodzią po turkusowych lagunach i nurkuj wśród raf koralowych i wraków.

 

UKULELE: Możesz grać samemu lub z innymi mieszkańcami archipelagu. Poręczne ukulele będzie Twoim wiernym towarzyszem przez całą grę.

 

FABUŁA I MUZYKA: Zabierz Tchię w poruszającą podróż i spotkaj przeróżne postaci zainspirowane kulturą Nowej Kaledonii. W pełni animowane przerywniki filmowe z głosami w tradycyjnym języku urozmaicą Twoją podróż, a wyjątkowa aranżacja orkiestrowa połączona z lokalnymi dźwiękami tworzy niezwykły i wciągający świat.

 

PERSONALIZACJA I PRZEDMIOTY: Wystylizuj ubrania i łódź Tchii dzięki setkom możliwych do odblokowania przedmiotów, od tradycyjnych po najbardziej przesadzone. W trakcie rozgrywki odblokujesz również przydatne przedmioty, takie jak latarka, proca, kompas, aparat…

 

NOWA KALEDONIA: Świat Tchii jest zainspirowany Nową Kaledonią, małą wyspą na Oceanie Spokojnym, miejscem, z którego pochodzą współzałożyciele Awaceb. Inspirację czerpano z bogatego i zróżnicowanego lokalnego pejzażu, kultur, muzyki, języków, folkloru i tradycji. Wykorzystano je do stworzenia fikcyjnego świata i opowiedzenia uniwersalnej historii, którą zrozumieją i pokochają wszyscy.