Ice Age Scrat's Nutty Adventure!

 

Platformowa gra przygodowa.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 18.10.2019
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Dołącz do misji Scrata w poszukiwaniu Kryształowych Żołędzi.

Znana i uwielbiana wiewiórka szablozębna z Epoki Lodowcowej, Scrat, ponownie wkracza na tory nowej przygody!  Tajemniczy mechanizm w starożytnej Scratazońskiej Świątyni sprawił, że bezcenny skarb Scrata został zamknięty i jedynym sposobem na jego odzyskanie jest wyruszenie na epicką misję, by odnaleźć cztery legendarne Kryształowe Żołędzie rozrzucone po całej okolicy.

 

Do ciebie należy pokierowanie Scratem poprzez zabawną przygodę pełną akcji w 3D, gdzie stawicie czoła dzikim, prehistorycznym stworzeniom, spróbujecie przetrwać szalone katastrofy i przywrócić zaginione relikty na ich należne miejsce.

 

Wkrocz do świata Epoki Lodowcowej!

Przygotuj się na wizytę w klasycznych lokacjach Epoki Lodowcowej, gdzie będziesz skakać po soplach, używać rozszalałych gejzerów, omijać wrzącą lawę i sięgać nieprawdopodobnych wysokości, a wszystko to przy akompaniamencie slapstickowych akrobacji Scrata. Może będziesz w stanie dojrzeć na swojej drodze jakieś znajome twarze z Epoki Lodowcowej!

 

Poluj na specjalne moce!

Eksploruj lokacje pełne przygód, aby odkryć skarby, które odblokują specjalne moce pomagające Scratowi skakać wyżej, podnosić cięższe obiekty i dotrzeć do pozostałych skarbów!

 

To niebezpieczny świat

Potrzeba nie lada odwagi, aby odzyskać Kryształowe Żołędzie! Przygotuj się na potyczki z dzikimi wilkami, podstępnymi insektami, ogromnymi prehistorycznymi bossami i – co gorsza – niekończącym się pechem Scrata!

 

Cechy gry Ice Age: Scrat's Nutty Adventure!:

  • Całkiem nowa, platformowa gra przygodowa w 3D, w której główną rolę gra Scrat, uwielbiana przez wszystkich wiewiórka szablozębna.
  • Wspinaj się, kop, skradaj się i ślizgaj w klasycznych lokacjach znanych z Epoki Lodowcowej.
  • Staw czoła dzikim przeciwnikom, od szczurów, poprzez wilki, po piranie i inne drapieżniki.
  • Eksploruj cztery poziomy zawierające zabawne elementy scenografii, znajome postacie i ogromne potyczki z bossami.
  • Spróbuj odnaleźć zaginione Kryształowe Żołędzie, wraz z multum innych ukrytych skarbów i umiejętności.