LEGO® Marvel™ Super Heroes

 

Gra LEGO® Marvel™ Super Heroes opowiada oryginalną historię obejmującą całe uniwersum Marvela.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 07.10.2021
Wydawca Warner Bros.
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Gra LEGO® Marvel™ Super Heroes opowiada oryginalną historię obejmującą całe uniwersum Marvela. Gracze wcielą się w wiele postaci, w tym Iron Mana, Spider-Mana, Hulka, Kapitana Amerykę oraz Wolverine’a, stając do walki przeciwko Lokiemu oraz grupie innych złoczyńców znanych z komiksów Marvela, aby powstrzymać ich przed stworzeniem broni zdolnej zniszczyć świat. W tym celu wyruszą na poszukiwanie kosmicznych klocków — przygodę, w której odwiedzą stworzony z klocków LEGO Manhattan, a także inne znane miejsca z uniwersum Marvela, w tym budynek Stark Tower, Asteroidę M oraz Instytut Xaviera. Teraz dostępna również na Nintendo Switch z polskimi napisami.

          

CECHY GRY: 

Czeka na Ciebie ponad setka ulubionych superbohaterów i superzłoczyńców, w tym Iron Man, Wolverine, Hulk, Spider-Man, Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa, Loki i Deadpool. Wciel się w te postacie, aby niszczyć wrogów, huśtać się na pajęczynach i latać w powietrzu w uniwersum Marvela. 

 

Uratuj Ziemię jako ulubiona postać z uniwersum Marvela, posługując się niesamowitymi mocami i umiejętnościami: 

  • Iron Man lata, zawisa w powietrzu, strzela rakietami i emituje potężny promień z klatki piersiowej. 
  • Spider-Man wystrzeliwuje pajęczyny, wykrywa niewidoczne dla innych obiekty, wspina się po ścianach, a także huśta na pajęczynach.  
  • Kapitan Ameryka rzuca potężną tarczą w obiekty i wrogów, może wbijać ją w ściany i tworzyć platformy, a także osłonić się nią.  
  • Hulk rozbija wszystko w drobny mak!  

 

Możesz wykonać nowe, potężne manewry, grając „dużymi” postaciami, takimi jak Hulk lub Abomination. Użyj nadludzkiej siły, aby przebijać się przez ściany z klocków LEGO i rzucać samochodami, zostawiając za sobą szlak zniszczenia. 

 

Odkryj Marvel Manhattan z klocków LEGO i odwiedź inne znane miejsca z uniwersum Marvela, takie jak Instytut Xaviera, Asteroida M czy Asgard

 

Stwórz własne, unikatowe postacie superherosów. 

 

Przeżyj ekscytującą, oryginalną historię pełną klasycznych przygód oraz humoru znanego z gier LEGO!