Paleo Pines

 

Witamy w Paleo Pines, uroczej wyspie znanej z przyjaznych dinozaurów, niezwykłych mieszkańców i tajemniczej przeszłości.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa lang
Data premiery 26.09.2023
Wydawca Just For Games
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Wydanie pudełkowe zawiera grę oraz cyfrowy artbook.

 

Witamy w Paleo Pines, uroczej wyspie znanej z przyjaznych dinozaurów, niezwykłych mieszkańców i tajemniczej przeszłości. Tutaj ewolucja obrała inną ścieżkę, tworząc świat, w którym ludzie i dinozaury żyją razem w harmonii!

Wyrusz ze swoim towarzyszem, Luckym, aby odkryć sekrety wyspy i poznać nowe dinozaury. Twój przyjazd na wyspę wzbudzi ciekawość mieszkańców, którzy pomogą ci w twoich poszukiwaniach (i zaoferują pracę!). Razem z Luckym zbuduj dobrze prosperujące ranczo, pomóż tubylcom, zaprzyjaźnij się z uroczymi dinozaurami i odkryj historię wyspy, aby zbudować swoje przytulne sanktuarium dinozaurów.

 

Cechy gry:

 

Wyrusz na wyprawę z dinozaurami - wyrusz na przygodę ze swoim kumplem, Luckym. Pozostałe parazaurolofy zaginęły, a ty i Lucky musicie odkryć ich miejsce pobytu. Zbuduj nowy dom, poznaj przyjaciół i odkryj zaginioną historię wyspy.

 

Stwórz swoje przytulne sanktuarium dinozaurów - Załóż swoją bazę wypadową na wyspie. Opanuj tajniki hodowli dinozaurów poprzez uprawę i handel z mieszkańcami. A na końcu, korzystając z pomocy swoich dinozaurów, zbierz obfite plony.

 

Odkryj i zaprzyjaźnij się z dinozaurami - Kolekcja wesołych dinozaurów wędruje po dzikich obszarach gotowa na zostanie twoimi przyjaciółmi, a w dalszej perspektywie, pomocnikami na farmie. Zwab je w pobliże naśladując ich nawoływania za pomocą fletu, a następnie zyskaj ich zaufanie częstując ulubionym przysmakiem.

 

Odkrywaj urzekające krajobrazy - w dziczy Paleo Pines jest wiele do odkrycia, od kwiecistych pól doliny Veridian po wysokie kaniony Ariacotta. Wykorzystaj w pełni każdy dzień, odkrywając bujne krajobrazy wyspy, z których każdy ma swój własny urok, przedmioty kolekcjonerskie i dinozaury do odkrycia.

 

Zaprzyjaźnij się z uroczą społecznością - osobliwa (ale przyjazna!) społeczność wyspy nie może się doczekać, aby cię poznać i pomóc ci w twojej misji. Podczas eksploracji natkniesz się na nowe postacie, z których każda ma własną historię, zadania, przedmioty lub wiedzę, którymi może się podzielić.