Hot Lap Racing

 

Hot Lap Racing jest grą wyścigową, która łączy złożoność symulacji z przystępnością zręcznościowych produkcji tego typu. W grze został zaimplementowany złożony silnik fizyczny opracowany specjalnie na potrzeby Hot Lap Racing.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Wersja językowa lang
Data premiery 16.07.2024
Wydawca Just For Games
 
 

Wymagania techniczne

Poznaj historię sportów motoryzacyjnych od GT Cross po Formułę 1. Ścigaj się ze znajomymi lub innymi graczami za pomocą trybów sieciowych.

  • Rzuć wyzwanie ponad 30 prawdziwym mistrzom sportów motoryzacyjnych!
  • Ścigaj się na ponad 15 licencjonowanych oraz przygotowanych przez producenta trasach. Dodatkowo dostępnych jest ponad 70 różnych konfiguracji.

Dostępne trasy: Zolder, Salzburgring, Kuwait Motor Town, Jarama, Laquais, Navarra, Oschersleben, Gingerman Raceway i więcej!

  • Pokieruj ponad 50 samochodami reprezentującymi różne kategorie i okresy sportów motoryzacyjnych, takich jak bolidy Formuły 1 z lat 80 i 90.

Dostępne samochody: Peugeot 9X8, Alpine A110 GT4, Alfa Romeo 155 DTM, Brabham BT24, Formula Extreme (samochód przygotowany przez społeczność), Ligier JS P320, Renault R5 Turbo 3E i o wiele więcej…

Wiele możliwości cieszenia się grą!

Kariera: Wyrusz w podróż jako młody kierowca wyścigowy i postaraj się wspiąć na szczyt sportów motorowych. Opanuj szeroką gamę kultowych samochodów na legendarnych torach i rywalizuj z największymi kierowcami wszech czasów.

Gorące Okrążenie: Rozwijaj swoje umiejętności, aby z każdym okrążeniem poprawić swój czas.

Różne rodzaje wyścigów i klas w jednej grze: wyścig długodystansowy, formuła wyścigowa, GT, elektryczne, seryjne. Trenuj każdą dostępną klasą i odkrywaj historię motoryzacji.

Twój widok ma znaczenie: Dzięki kamerze ustawionej na tył, daleki tył, maskę, zderzak lub kokpit, możesz wybrać swój sposób ścigania się!

Sieciowa oraz lokalna rozgrywka dla wielu graczy: Bądź pierwszym, który przekroczy linię mety! Graj z maksymalnie 4 graczami lokalnie lub wskocz w rozgrywkę sieciową dla 12 graczy.