Sea of Solitude: The Director’s Cut

 

Sea of Solitude: The Director’s Cut zanurza graczy w poruszającą przygodę o podróży Kay, młodej kobiety przemienionej w potwora przez swoją rozpacz i samotność.

 
 
Platforma Nintendo Switch
Gatunek Przygodowe
Wersja językowa lang
Data premiery 04.03.2021
Wydawca Abacus
 
 

Wymagania techniczne

Konsola Nintendo Switch

Sea of Solitude: The Director’s Cut zanurza graczy w poruszającą przygodę o podróży Kay, młodej kobiety przemienionej w potwora przez swoją rozpacz i samotność. Poruszając się po pięknym, ale niepokojącym świecie, gracze będą jej towarzyszyć w dążeniu do spokoju i pokoju. Poprzez konfrontacje z metaforycznymi stworzeniami wywołującymi bolesne emocje, które musi przezwyciężyć, Kay dowie się więcej o swoim otoczeniu, ale przede wszystkim o sobie.

 

Sea of Solitude: The Director’s Cut to ulepszona wersja oryginalnej gry stworzonej przez Jo-Mei w 2019 roku, z zestawem nowych funkcji i ulepszeń zaprojektowanych specjalnie dla konsoli Nintendo Switch™. Dialog został przepisany z pomocą wielokrotnie nagradzanego autora Stephena Bella, a nowa obsada aktorów ponownie nagrała wszystkie dialogi gry, aby zapewnić w pełni dubbingowane wrażenia w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, japońskim i niemieckim*.

 

Sea of Solitude: The Director’s Cut zawiera również nowy tryb fotograficzny z możliwością zmiany klimatu, a także integrację funkcji żyroskopu konsoli Nintendo Switch™ w celu kontrolowania flary Kay.

 

*Gra jest również dostępna z napisami w następujących językach: rosyjski, koreański, chiński tradycyjny, chiński uproszczony, portugalski, hiszpański (Ameryka Łacińska), holenderski i włoski.