Serious Sam 3: BFE

 

W trzeciej odsłonie serii, którą już można nazwać kultową, Serious Sam po raz kolejny musi stawić czoła hordom bezwzględnych przeciwników.

 
 
Platforma PC
Gatunek Akcja
Strzelaniny
Wersja językowa lang
Data premiery 17.02.2012
Wydawca Gamecock
 
  Serious Sam 3: BFE

Wymagania techniczne

Quad Core i5 3 GHz, 1 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), grafika 1.5 GB (GeForce 480 GTX lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7

W trzeciej odsłonie serii, którą już można nazwać kultową, Serious Sam po raz kolejny musi stawić czoła hordom bezwzględnych przeciwników. Multum nowych, a także znanych już nam z poprzednich części wrogów w połączeniu z ogromnym arsenałem broni przyniesie ze sobą czyste zniszczenie. Arsenał Sama to jak zawsze broń ręczna, potężne karabiny z alternatywnymi trybami strzału, ale także proste i nie skomplikowane zabawki takie jak dwuręczny młot. W grze zostały dokładne odtworzenie historyczne lokacje, w których rozgrywa się akcja: piramidy w Gizie, Dolina Królów czy świątynie w Luksorze. Na rynku przepełnionym strzelaninami militarnymi, Serious Sam stoi na straży bezkompromisowych FPP ze złotej ery gier!


Cechy gry:

• Nowy silnik gry Serious Engine 3.0 sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy.
• Zwariowany humor, bezkompromisowa rozwałka hord wrogów, pojedynki z wielkimi bossami, czyli elementy charakterystyczne dla serii, powracają jeszcze lepsze niż kiedykolwiek wcześniej!
Deformacje otoczenia w czasie rzeczywistym, wrogowie wstrząsający ziemią, wzbijający kurz i zostawiający ślady i postacie powodujące fale na wodzie zachwycają swoim realizmem.
• Obrażenia zadawane wrogom rozbryzgują krew na ścianach, wrogowie tracą kończyny i wnętrzności.
• Nowe tryby zabawy wieloosobowej i coop nawet dla 16 graczy jednocześnie!