Perry Rhodan Dziedzictwo Przeszłości

 

Perry Rhodan jest klasycznie zrealizowaną przygodówką typu point & click, w której naszym zadaniem jest rozwiązywanie różnorakich zagadek, a także wydobywanie potrzebnych informacji od postaci niezależnych.

 
 
Platforma PC
Gatunek Przygodowe
Wersja językowa lang
Wydawca Deep Silver
 
  Perry Rhodan Dziedzictwo Przeszłości

Wymagania techniczne

Perry Rhodan jest klasycznie zrealizowaną przygodówką typu point & click, w której naszym zadaniem jest rozwiązywanie różnorakich zagadek, a także wydobywanie potrzebnych informacji od postaci niezależnych. Postać Perry’ego Rhodana, głównego bohatera gry, cieszy się zdecydowanie największym powodzeniem w Niemczech, gdyż to właśnie tam pojawiał się on w niezliczonych powieściach, wydawanych od kilku dekad. Gra przygotowana została w taki sposób, żeby do rozgrywki mogły przystąpić także te osoby, które wcześniej nie interesowały się zbytnio losami tej postaci.

Akcja opisywanej przygodówki rozpoczyna się w 4934 roku naszej ery. Tytułowy bohater, będący jednym z żołnierzy elitarnej jednostki U.S. Space Force, wyrusza na ratunek swojej dziewczynie – Mondrze Diamond. Została ona bowiem porwana przez bliżej nieokreśloną grupę osób. Perry w międzyczasie odkrywa, iż zagrożone jest życie nie tylko bliskiej mu osoby, ale ważą się również losy całego wszechświata.


Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż wątek fabularny gry przygotowany został przez dwóch pisarzy (Robert Feldhoff i Michael Thumer), odpowiedzialnych za książkowe perypetie Perry’ego Rhodana. Z racji tego, iż mamy do czynienia z produktem osadzonym w klimatach science-fiction, nie powinna też dziwić obecność w grze zarówno istot z innych planet, jak i futurystycznie zaprojektowanych konstrukcji, które musimy badać na odwiedzanych w trakcie rozgrywki planetach.


Perry Rhodan łączy w sobie przepięknie wykonane dwuwymiarowe tła, z trójwymiarowymi postaciami, których zachowania możemy oczywiście oglądać. Producent zadbał także o dodatkowe efekty wizualne, które stosunkowo rzadko pojawiają się w grach przygodowych. Mowa tu między innymi o realistycznie wykonanych cieniach czy szczegółowo zaprojektowanych efektach pogodowych.


Charakterystyczne cechy:


  • Polska wersja językowa z napisami.

  • Wspaniała grafika 3D.

  • Filmowe sekwencje akcji.

  • Oszałamiające planety i rozległy wszechświat.

  • Galaktyka pełna obcych form życia i postaci.

  • Niezapomniana przygoda pełna pasji, tajemnicy i napięcia.