Airline Tycoon 2

 

W Airline Tycoon 2 poprowadzisz nowoczesną linię lotniczą, zaprojektujesz własne samoloty i przemienisz upadającą firmę w doskonale funkcjonujące przedsiębiorstwo.

 
 
Platforma PC
Gatunek Strategiczne
Wersja językowa lang
Data premiery 24.02.2012
Wydawca Kalypso Media
 
  Airline Tycoon 2

Wymagania techniczne

Core 2 Duo 1.8 GHz, 1 GB RAM (2 GB dla Vista/7), grafika 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), Windows XP/Vista/7

Symulator ekonomiczny Airline Tycoon, pozwalał graczowi wcielić się w dyrektora międzynarodowej linii lotniczej. Trzynaście lat od wydania tego bestsellerowego tytułu nadchodzi długo oczekiwany sequel! W Airline Tycoon 2 poprowadzisz nowoczesną linię lotniczą, zaprojektujesz własne samoloty i przemienisz upadającą firmę w doskonale funkcjonujące przedsiębiorstwo, o usługi którego pasażerowie będą błagać. Lotniska całego świata czekają, ale strzeż się - konkurencja nie śpi! Chytrzy przeciwnicy również próbują zdominować transport lotniczy i na pewno nie pozwolą by cokolwiek stanęło na ich drodze!

Główne cechy gry:


  • Odwiedź lotniska całego świata, od Rosji po Wenezuelę, odwzorowane pod kątem ruchu pasażerskiego i warunków podróżnych.
  • Zbuduj idealną flotę powietrzną - wykorzystaj wbudowany edytor do projektowania masowych, tanich i potężnych samolotów, bądź luksusowych odrzutowców dla elit.
  • Zdominuj światowy transport lotniczy jako jedna z czterech grywalnych postaci posiadających unikatowe umiejętności.
  • Wydawaj polecenia pracownikom i rozwijaj linię lotniczą oglądając swoje lotnisko w pełnym 3D.
  • Sprawdź swoje umiejętności zarządzania w wymagającym biznesie - ustalaj plan lotów, koordynuj przyloty i odloty, pilnuj przychodów i kosztów - wszystko dla zysku i reputacji firmy.
  • Masz VIPa na pokładzie? Papież wymaga specjalnego traktowania? Wybuchła wojna domowa w Rosji? Nad Europą utrzymuje się chmura wulkanicznego pyłu? Jeżeli będziesz działał odpowiednio szybko - możesz na tym skorzystać!
  • Wszystkie chwyty dozwolone - sabotuj, drażnij i spowalniaj konkurencję nieuczciwymi zagrywkami. Musisz być jednak czujny, bo przeciwnicy mogą Ci odpłacić pięknym za nadobne!