Majesty 2 Symulator Królestwa Fantasy

 

Majesty 2 Symulator Królestwa Fantasy to strategia czasu rzeczywistego, która zabierze nas w podróż do świata magii, gdzie wprost roi się od wielkich zamków, odważnych rycerzy, latających smoków i przeróżnych stworów.

 
 
Platforma PC
Gatunek Strategiczne
Premierowa Okazja
Wersja językowa lang
Wydawca Paradox Interactive
 
  Majesty 2 Symulator Królestwa Fantasy

Wymagania techniczne

Core 2 Duo 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows 2000/XP/Vista

Majesty 2 Symulator Królestwa Fantasy to strategia czasu rzeczywistego, która zabierze nas w podróż do świata magii, gdzie wprost roi się od wielkich zamków, odważnych rycerzy, latających smoków i przeróżnych stworów. Jako praworządny władca Ardanii będziemy mieli za zadanie dbać o swoich podwładnych oraz trzymać pieczę nad rozwojem królestwa. Rozbudowa infrastruktury, rekrutacja walecznych bohaterów, gromadzenie zasobów pozwoli nam przemienić nasze królestwo w potężne imperium. Zatrudnieni przez nas bohaterowie, jako istoty obdarzone wolną wolą będą realizowali nasze cele w oparciu o swoją własną moralność, charakter i hierarchię potrzeb.

Majesty 2 Symulator Królestwa Fantasy zapewni nam mnóstwo możliwości rozwoju jednostek i ich dowódców. Wraz ze zdobywaniem doświadczenia, dowódcy będą mieli szansę awansować i nabywać nowe umiejetności. Do wyboru będziemy mieć przedstawicieli ponad dziesięciu ras, które różnić się będą fizjonomią, ekwipunkiem i osobistymi właściwościami. Tak jak poprzednia część tak i ta rozśmieszy nas do rozpuku!


Majesty 2 Symulator Królestwa Fantasy podchłonie nas całkowice, gdyż cała rozgrywka składa sie z szesnastu misji podzielonych na cztery olbrzymie rozdziały. Oprócz tego czeka nas kilka mniejszych scenariuszy, gdzie będziemy mogli pograć w sieci lub przez Internet z 3 innymi osobami.


Grafika gry zniewala swoją kolorystyką, trójwymiarem i detalami.

 

Charakterystyczne cechy:

  • Kolejna część rewolucyjnej strategii czasu rzeczywistego,
  • Bogaty świat magii,
  • 16 misji w 4 rozdziałach,
  • Ponad 10 ras m. in szlachetny wojownik, mag, barbarzyńca;
  • Wolna wola bohaterów,
  • Rozwój jednostek i ich dowódców,
  • Mnóstwo dobrego humoru;
  • Świetna trójwymiarowa grafika;
  • Innowacyjne tryby multiplayer, możliwość rozgrywki maksymalnie między 4 osobami.