Green Lantern: Rise of the Manhunters

 

Green Lantern: Rise of the Manhunters jest pełną akcji grą zręcznościową, z elemenami przygodówki. Bohater gry należy do Korpusu Zielonych Latarni, superbohaterów znanych z uniwersum DC Comics.

 
 
Platforma Playstation 3
Gatunek Akcja
Przygodowe
Wersja językowa lang
Data premiery 10.06.2011
Wydawca Warner Bros.
 
  Green Lantern: Rise of the Manhunters

Wymagania techniczne

Konsola PlayStation 3

Green Lantern: Rise of the Manhunters jest pełną akcji grą zręcznościową, z elemenami przygodówki. Bohater gry należy do Korpusu Zielonych Latarni, superbohaterów znanych z uniwersum DC Comics. Za opracowanie tytułu Green Lantern: Rise of the Manhunters odpowiada studio Double Helix, mające w dorobku Silent Hill: Homecoming oraz Front Mission Evolved. Tytuł powstał na bazie wyreżyserowanego przez Martina Campbella filmu, gdzie główną rolę zagrał Ryan Reynolds.

Green Lantern: Rise of the Manhunters
pozwala nam wcielić się w rolę Hala Jordana (któremu głosu i wizerunku w wersji na Xbox 360 i PS3 użyczył sam Ryan Reynolds). Hal jest pilotem oblatywaczem, otrzymującym tajemniczy zielony pierścień z rąk umierającego kosmity Abina Sura. Pierścień ten daje mu niezwykłą moc oraz gwarantuje członkostwo w międzygalaktycznej eskadrze, mającej za zadanie utrzymywanie porządku we wszechświecie. W grze uczestniczyć będziemy w bitwie przeciwko Łowcom - niegdyś szlachetnym androidom służącym jako siły policyjne, teraz mającym na celu zniszczenie Eskadry Zielonej Latarni.

Pierścień Zielonej Latarni pozwala nam kreować spektakularny arsenał broni z „twardego światła", takich jak Gatling Gun, gigantyczne pięści, czy nawet samoloty które pomogą nam w przywróceniu galaktycznego porządku. Poznaj historię jednego z najstarszych bohaterów DC Comics.

Obejrzyj oficjalny trailer gry: http://www.youtube.com/watch?v=jG-FfI-FcqQ

Więcej informacji  o Green Lantern: Rise of the Manhunters na http://www.facebook.com/#!/GreenLanternVideogame