Ultimate Marvel® vs Capcom® 3

 

Gra na nowo definiuje epickie pojedynki między ikonicznymi postaciami świata gier, zestawiając przeciwko sobie najbardziej znanych bohaterów świata Marvel oraz gier Capcomu.

 
 
Platforma Playstation 3
Gatunek Bijatyki
Wersja językowa lang
Data premiery 18.11.2011
Wydawca Capcom
 
 

Wymagania techniczne

Konsola PlayStation 3

Szeroko doceniony tytuł otrzymał 12 nowych legend do zestawienia postaci Marvel vs Capcom 3, dzięki czemu możemy wcielić się w jednego z już 50 wojowników! Pierwsze postacie ogłoszone do Ultimate Marvel vs. Capcom 3 to między innymi długo oczekiwany przez społeczność Striker, który wkroczy do walki wraz z Firebrandem znanym z Ghost'n'Goblins. Po stronie Marvela wreszcie pojawi się Ghost Rider, a także Hawkeye.


Obok nowych zawodników w Ultimate Marvel vs Capcom 3 otrzymamy nowe funkcjonalności, które jeszcze bardziej uprzyjemnią rozgrywkę. Poprawiony zostanie balans postaci, a do rozgrywki online zostanie wprowadzony Tryb Obserwatora, dzięki któremu gracze będą mogli na żywo oglądać pojedynki online. Z wieloma innymi ulepszeniami oraz 12 nowymi postaciami Ultimate Marvel vs Capcom 3 przypadnie do gustu zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym graczom.