Injustice 2

 

Stwórz ostateczną wersję swoich ulubionych legend DC w INJUSTICE 2. Twoja legenda. Twoja podróż. Twoje Injustice.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 27.03.2020
Wydawca Warner Bros.
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Stwórz ostateczną wersję swoich ulubionych legend DC w INJUSTICE 2. Twoja legenda. Twoja podróż. Twoje Injustice. 

 

Injustice 2 oferuje graczom jeszcze lepsze doświadczenie epickich starć z uniwersum DC niż poprzednia część gry. Każda walka będzie cię kształtować w grze, w której można personalizować kultowych bohaterów ze świata DC dzięki unikalnym i potężnym przedmiotom zdobywanym w trakcie gry. Po raz pierwszy gracze przejmą kontrolę nad tym, jak ich postacie będą wyglądać, walczyć i rozwijać się w trakcie zróżnicowanych trybów gry. 

 

Injustice 2 kontynuuje epicką filmową historię zapoczątkowaną przez InjusticeGods Among Us. Batman i jego sojusznicy pracują nad przywróceniem dawnego porządku, walcząc równocześnie z tymi, którzy próbują przywrócić reżim Supermana. W samym środku konfliktu pojawia się nowe zagrożenie, które zaważy o losach Ziemi. Gracze będą mogli wybierać postacie z największego zestawu superbohaterów z uniwersum DC w historii bijatyk, poczynając od klasycznych ulubieńców takich jak Batman, Superman, Supergirl i Aquaman, a kończąc na nowych złoczyńcach, m.in.: Atrocitus i Gorilla Grodd. Walki będą się toczyć na większych arenach, wśród których znajdzie się choćby Metropolis, Gotham City i Atlantyda.  

 

Cechy gry: 

  • KSZTAŁTUJE CIĘ KAŻDA WALKA: W każdym starciu zdobywasz wyposażenie umożliwiające dostosowanie i rozwój postaci. 
  • NOWE ZAGROŻENIE: Batman walczy z reżimem Supermana, ale pojawia się nowe niebezpieczeństwo, które może narazić na zagładę całą Ziemię. 
  • NAJLEPSZE, CO MA DO ZAOFEROWANIA DC: Wybieraj z największego wachlarza postaci DC i tocz olbrzymie walki w kultowych miejscach. 
  • STWORZONE PRZEZ NETHERREALM: Opracowane przez twórców bestsellerowej i cenionej przez krytyków serii MORTAL KOMBAT.