Marvel's Avengers Deluxe Edition

 

Marvel’s Avengers to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji o epickim rozmachu, która łączy filmowy sposób przedstawiania wydarzeń z rozgrywką dla pojedynczego gracza lub wielu graczy w kooperacji*.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 04.09.2020
Wydawca Square Enix
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Edycja Deluxe Marvel’s Avengers zawiera wyjątkowy zestaw obsydianowych strojów dla twoich Avengersów:

 

  • Kapitana Ameryki,
  • Iron Mana,
  • Czarnej Wdowy,
  • Thora, Hulka i
  • Ms. Marvel,
  • sześć wyjątkowych, obsydianowych tabliczek z imionami, które umożliwią dalszą personalizację elementów kosmetycznych.
  • miesiąc darmowego dostępu do biblioteki Marvel Unlimited* (sieciowa usługa komiksowa), do wyczerpania zapasów.

 

 

 

 

Zbierz drużynę Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi, wyzwól swoją moc i spełnij bohaterskie marzenia.

 

Marvel’s Avengers to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji o epickim rozmachu, która łączy filmowy sposób przedstawiania wydarzeń z rozgrywką dla pojedynczego gracza lub wielu graczy w kooperacji*. Stwórzcie drużynę składającą się z maksymalnie czterech graczy, opanujcie nadzwyczajne zdolności, spersonalizujcie rosnące zastępy bohaterów i obrońcie Ziemię przed narastającymi zagrożeniami.

 

Marvel’s Avengers zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco. Uroczystości kończą się tragicznie, gdy nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Zdeterminowana, młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zjednoczyć i odbudować Avengersów, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM.

 

Epicką przygodę Marvel’s Avengers będzie można kontynuować dzięki nowym bohaterom i nowym wątkom fabularnym, które będą regularnie dodawane do gry, aby zapewniać niezwykłe doświadczenia w uniwersum Avengers.

 

*dostępne wyłącznie w języku angielskim

 

Do rozegrania kampanii dla jednego gracza wymagane jest jednorazowe połączenie z internetem; dostęp do internetu wymagany do gry w trybie wieloosobowym oraz do pobierania zawartości popremierowej. Wymagane darmowe konto członkowskie Square Enix. Data premiery, dostępne platformy i regiony dla wersji beta zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.