Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections Ultimate Edition

 

Uczcij 20. rocznicę debiutu anime Naruto dzięki NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS, kolejnej odsłonie przebojowej serii Ultimate Ninja STORM.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 17.11.2023
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

Konsola PlayStation 4

Edycja Ultimate zawiera:

  • Podstawową wersję gry
  • Przepustkę sezonową
  • Kostium Kakashiego (bez maski)
  • Pięć kostiumów oraz dwa akcesoria:

- Minato Namikaze (strój Genina)

- Kushina Uzumaki (strój Genina)

- Sakura Haruno (Idealny dzień na ślub)

- Ino Yamanaka (Idealny dzień na ślub)

- Tenten (Idealny dzień na ślub)

- Sierp Hidana

- Miecz Nunoboko

  • Kostium Naruto (wielka wojna Ninja: Koniec)

 

Uczcij 20. rocznicę debiutu anime Naruto dzięki NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS, kolejnej odsłonie przebojowej serii Ultimate Ninja STORM.

 

Cechy:

 

Największa lista grywalnych postaci w historii

Ponad 130 ukochanych postaci weźmie udział w niesamowitych starciach ninja! Oprócz postaci
z poprzedniej serii, wśród nowych bohaterów znajdą się bracia, którzy założyli legendarne klany ninja, Ashura i Indra Otsutsuki, a także postacie z BORUTO, takie jak Boruto Uzumaki (Karma), Kawaki i Jigen.

 

Historia rywalizacji Naruto i Sasuke połączona w jedno!

Pierwszy raz możesz przeżyć wybrane sceny z życia Naruto w jednej grze. Poznaj fragmenty od jego dzieciństwa aż do ostatecznego starcia z Sasuke. Wszystko to przedstawione jest w atrakcyjnej formie za sprawą scen z anime oraz walk w grze. Gracze poprzednich odsłon Ultimate Ninja STORM mogą zobaczyć znane wydarzenia w zupełnie nowej jakości, dzięki usprawnieniom graficznym.

 

Ciesz się specjalnym trybem fabularnym stworzonym wyłącznie na potrzeby gry!

W grze znajdziesz także oryginalną historię zaprojektowaną wyłącznie na potrzeby gry, skupiającą się na Boruto. Fabuła rozpoczyna się, gdy Boruto Uzumaki spotyka dziewczynę w popularnej grze online "Ninja Heroes", co doprowadzi go do udziału w wielkiej bitwie, w którą zaangażowany będzie cały świat ninja.

 

Doświadcz trybu uproszczonego sterowania

Nowy tryb uproszczonego sterowania automatycznie wykonuje różne akcje! Za pomocą jednego przycisku można wykonać szereg akcji, od zbliżenia się do odległego przeciwnika za pomocą Chakra Dash po wykonanie combo! Ten tryb jest zalecany nie tylko dla początkujących, ale także dla zaawansowanych graczy, którzy chcą skoncentrować się na walce i bezbłędnie odczytywać ruchy przeciwnika.