One Punch Man: A Hero Nobody Knows

 

Bijatyka oparta na popularnej mandze oraz anime.

 
 
Platforma Playstation 4
Gatunek Akcja
Wersja językowa lang
Data premiery 28.02.2020
Wydawca Namco Bandai
 
 

Wymagania techniczne

System PlayStation 4

Oto wyłania się nowy bohater…

 

W świecie pełnym bohaterów brakuje tylko jednego herosa – CIEBIE!

 

W grze One Punch Man: A Hero Nobody Knows to ty jesteś bohaterem, którego potrzebuje świat! Pod okiem Saitamy, najsilniejszego bohatera we wszechświecie, oraz Genosa, jego wiernego ucznia, zostaniesz poddany najbardziej rygorystycznemu i wymagającemu treningowi, aby stać się super-potężnym bohaterem!

 

W pierwszej grze osadzonej w świecie One Punch Man stawisz czoła znajomym już bohaterom i złoczyńcom, popracujesz nad technikami walki oraz umiejętnościami, a także zmierzysz z graczami z całego świata, żeby pokazać, kto tu rządzi!

 

Cechy gry One Punch Man: A Hero Nobody Knows

  • Pierwsza gra w świecie One Punch Man! Doświadcz świata z One Punch Man w zupełnie inny sposób! Zanurz się w tej bijatyce, pełnej uwielbianych postaci z sezonu pierwszego One Punch Man! Wciel się w swojego ulubionego bohatera – albo stań się nim!
  • TY jesteś bohaterem! Trenuj pod uważnym okiem Saitamy i Genosa aby stać się jednym z potężniejszych bohaterów w świecie One Punch Man – udowodnij, jaka moc w tobie drzemie, mierząc się i pokonując samego Saitamę!  
  • Dynamiczna walka! Dynamiczne starcia 3x3 z mnóstwem „wydarzeń” w trakcie, takich jak meteoryty, giganci, inni bohaterowie oraz wiele więcej! Przeżyj do momentu, aż przybędą twoi towarzysze i pomogą ci pokonać wrogów!